ROBOTUKŲ ARMIJA vs VU KHF (80:74)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF

2013 kovo 27 d., Trečiadienis, 06:39 val., peržiūros: 1578

2013-03-16 dieną, C lygos rungtynėse,Rokų vidurinėje mokykloje susitiko Robotukų Armija (šeimininkai) i VU KHF (svečiai). Pirmąjį aštuntfinalio mačą buvo laimėję VU rezultatu – 74:66, tad šiandien Robotukams norint išgelbėti šią seriją reikėjo butinai laimėti. Tą padaryti jiems prireikėkė ir pratęsimo,tačiau Robotukai laimėjo šias rungtynesrezultatu -80:74 (12:11, 29:21,12:18,19:22).

Rungtynėsprasidėjolabai nerezultatyviai ir sužaidus tris minutes, svečiai pirmavo – 3:4. Šešis taškus paeiliui surinko šeimininkai ir truktelėjo į priekį – 9:4. Penkis taškus per greitas dvi atakas surinko VU komanda ir rezultatas jau lygus – 9:9. Tritaškį pataikė Kasparas Budnikas, odvitaškiu atsakė Domantas Ladyga ir Robotukai priekyje vienu tašku – 12:11. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi rezultatu – 12:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 10:4 ir skirtumas paaugo iki septynių. Du taškus su pražanga pelnė Vytis Bulkevičius, tačiau dar penkis pridėjo Robotukai ir skirtumas jau devyni taškai – 27:18. Po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškį pridėjo Vytis Bulkevičius ir rezultatas – 29:23. Atkarpą 8:2 laimėjo Robotukai ir skirtumas pirmą kartą peržengė dviženklę ribą – 37:25. Iki ketvirčio pabaigos svečiai kiek sumažino skirtumą, tačkiau po dviejų kėlinių Robotukų Armija priekyje – 41:32.

Trečiojo kėlinio pradžia vyko taškas į tašką ir skirtumas išliko stabilus, sužaidus tris minutes – 45:36. Aštuonis taškus be atsako surinko VU KHF ir skirtumas ištirpo iki vieno taškėlio – 45:44. Du tritaškius pataikė Gediminas Šuklevičius, o tris taškus pelnė svečiai ir rezultatas – 51:47. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Edvinas Medišauskas, o svečių komandoje tritaškiu – Vytis Bulkevičius ir po trijų kėlinių – 53:50.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo taškas į tašką ir komandosapsikeitė po keturis taškus – 57:54. Per kitas dvi minutes dar po keturis pridėjo abi komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Sužaidus dar dvi minutes Robotukams vis nepavyko nutolti nuo savo varžovų ir rezultatas išliko apyligis – 66:61. Po keturis taškus surinko komandos, o tuomet jau sekė svečių spurtas ,kai jie pelnė penkis taškus paeiliui ir persvėrė rezultatą savo naudai – 70:72. Tačiau Karolis Meiliūnas šaltakraujiškai pelnė du taškus iš po krepšio ir išlyginęs rezultatą privertė ekipas žaisti pratęsimą – 72:72.

Pratęsime jau dominavo Robotukų Armija, leidusi svečiams įmesti vos du taškus ir laimėjo šias rungtynes rezultatu – 80:74.

Serijos rezultatas tapo lygus 1:1.

Po rungtynių nugalėtojų treneris K.Adomavičius sakė – Pergalę manau nulėmė komandinė dvasia, po prastai sužaistų pirmų rungtynių buvo dingęs visas susižaidimas, tačiau darbar atrodo jau grįžta. Paklaustas ko pritrūko ketvirtąjame kėlinyje, kai turėdami saugų atstumą, Robotukai jį išbarstė ir vos nepralaimėjo rungtynių – pritrūko labai paprasto dalyko, koncentracijos ir to, kad pradėjom žaisti po vieną, o ne komandiškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Karolis Meiliūnas (27, 28 naud. bal., 10 rez. perd., 10 išpr. pr., trigubas dublis), Gediminas Šuklevičius (24, 26 naud. bal., 18 atk. kam.), Ignas Kaminskas (12, 19 naud. bal.,14 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė- Lukas Jakštas (22, 18 naud. bal., 6 išpr. pr.), Vytis Bulkevičius (19, 16 naud. bal.), Marius Lukauskas (14, 15 naud.bal.) taškų.

"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Robotukų Armija" keliauja į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:34 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Robotukų armija“ per vieną kėlinį palaužė „Komandą X“ (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:16 val.)"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Robotukų Armija" susitikimo eigoje pranoko "Rokų Keramiką - Kroviniupervezimas.lt" (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)Antroje rungtynių pusėje "Robotukų Armija" įrodė savo pranašumą (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)