Kauno švara vs Kautra & Mesoderma – DB (76:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 01:50 val., peržiūros: 1339

Antradienio vakarą, "Rind Imonių lygos" A pogrupio, rungtynėse, "Kauno Švara" priėmė "Kautra & Mesoderma – DB" komandą. Iki šiol pergales skynę aikštės šeimininkai jau nuo pormųjų akimirkų susidūrė su sunkumais ir buvo priversti vytis varžovus, o "Kautra & Mesoderma – DB" krepšininkai sėkmingai išlaikė iniciatyvą ir iškovojo pirmąją porgalę pirmenybėse rezultatu 76:82.

Rungtynių pradžioje fortūna šypsojosi svečiams, "Kautra & Mesoderma – DB" išsiveržė į priekį 0:10. "Švara" atsakė keturiolikos taškų serija ir persvėrė rezultatą (16:12). Tačiau po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus – 16:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 1:8 (17:24), į kurį šeimininkai atsakė dešimčia taškų ir susigrąžino persvarą (27:24). Antroje kėlinio dalyje komandos kovėsi taškas į tašką, o pasibaigus kėlinukui minialia pervsvara pirmavo "Kauno Švara" – 36:35.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva buvo "Kautra & Mesoderma – DB" krepšininkų pusėje, svečiai išsiveržė į priekį ir neužleido lyderių pozicijų iki pat kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių "Kautra & Mesoderma – DB" buvo priekyje 55:58.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje svečiai dar padidino spaudimą ir skirtumas tarp komandų padidėjo iki septynių taškų (60:67). Šeimininkai spurtavo 6:2 ir priartėjo prie varžovų 66:69, tačiau du J.Grigaro tritaškiai sugrąžino svečiams saugią persvarą (66:75) ir beveik palaidojo "Švaros" viltis pakovoti dėl pergalės. Netrukus "Kautra & Mesoderma – DB" persvara siekė 12 taškų (68:80). Šeimininkai paskutinėmis akimirkomis bandė spurtuoti, tačiau laiko pakeisti situacijai nepakako ir pergalę rezultatu 76:82 šventė "Kautra & Mesoderma – DB".

Kauno švara: Martynas Senkus – 23 tšk., Gediminas Simanavičius – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Edvinas Šmitas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Kautra & Mesoderma – DB: Jonas Grigaras – 31 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Vaitkūnas – 12 tšk.

Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)„Kauno švara“ neturėjo vargo su „Best 4 You“ penketuku (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)