Lietuvos šaulių sąjunga vs Green Death (66:30)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Fantastiškai gynyboje sužaidę „Lietuvos šaulių sąjunga“ pratęsė seriją lemiamoms rungtynėms

2015 kovo 04 d., Trečiadienis, 23:08 val., peržiūros: 1132

Vasario 4 dieną, Trečiadienį, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Lietuvos šaulių sąjunga“ ir svečių „Green Death“. Pirmosiose serijos rungtynėse pergalę šventė namuose žaidę „Green Death“, todėl šios dienos rungtynėse „Lietuvos šaulių sąjunga“ buvo labai užsivedę ir susikaupę, nes suprato jog pralaimėti šiandien negali, jai dar nori tęsti kovas C lygoje. Įspūdingai gynyboje sužaidę šeimininkai šventė užtikrintą pergalę ir nukėlė visus klausimus į trečiąsias, lemiamas rungtynes. Pergalę „Lietuvos šaulių sąjunga“ iškovojo rezultatu – 66:30.

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių parodė, kad nesiruošia antrą kartą iš eilės leisti laimėti „Green Death“ komandai, ir iškarto šovė į priekį – 12:0. Svečiai niekaip nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos, kol galiausiai tritaškį metimą pataikė P.Kliauza. Tačiau tai ir buvo vieninteliai „Green Death“ komandos taškai šiame kėlinyje. Tuo tarpu „Lietuvos šaulių sąjunga“ kėlinį užbaigė dar 7 taškais ir jau po pirmojo kėlinuko susikrovė užtikrintą persvarą – 19:3.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo laimėdami atkarpą 6:2 ir atrodė, kad galbūt jie pagaliau prabus ir pradės lengviau rasti kelių link varžovų krepšio. Tačiau taip neatsitiko. Per likusį kėlinio laiką svečiai įmetė tik 4 taškus, o „Lietuvos šaulių sąjunga“ toliau puolime neturėdami per daug problemų vis didino savo pranašumą, kuris sužaidus 20 minučių buvo jau 23 taškai – 36:13.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nepasikeitė. „Green Death“ toliau puolime atrodė pasimetę ir niekaip nepralauždavo šeimininkų gynybos. Tuo tarpu šeimininkai žaidė komandiškai, taip pat daug geriau rungtyniavo po krepšiu ir jau po trečiojo kėlinio galėjo džiaugtis artėjančia pergalę – 53:20.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Abi komandos suprato, kad šiandien kova yra baigta ir viskas spręsis lemiamose trečiosiose rungtynėse. Nieko nebelėmusį kėlinį vistiek laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“ – 13:10, o bendrai pergale iškovojo rezultatu – 66:30.

Po rungtynių, pergalę šventusios komandos treneris sakė:

Šiandien buvo visiškai kitokios rungtynės negu pirmadienį. Šiandien žaidėme atsipalaidavę, pataikėme savo metimus. Su varžovais per kelias savaites jau žaidžiame gal 5 kartą ir taip prastai rungtyniaujančių jų dar neteko matyti. Tačiau viskas spręsis lemiamose rungtynėse.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 17 tšk., Evaldas Jančauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 9 tšk.

Green Death: Povilas Kliauza – 8 tšk., Mindaugas Čižas – 7 tšk. (6 išpr. praž.), Valdas Valksmanas – 7 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:54 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)