Callcredit vs Vijora (71:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Lyderiai nepasigailėjo autsaiderių

2014 vasario 10 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 715

Vasario 10 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko K pogrupio lyderė "Callcredit" ekipa ir jų šiandieniniai oponentai "Vijora". Gana netikėtai pirmąjį kėlinį atkarpa 5:13 pradėjo svečiai, tačiau šeimininkams pavyko stabilizuoti padėtį ir sumažinti skirtumą. (13:15). Antrajame kėlinyje vėl pasikartojo panašus scenarijus, pradžioje geriau sužaidė "Vijora", o galutiniame kėlinio rezultatate visgi persvarą buvo šeimininkų ekipai.(36:28) Trečiajame ketvirtyje visiškai rungtynių kontrolę į savo rankas perėmė šeimininkai ir didino persvarą (52:40). Šešiese susirinkę svečiai neturėjo daug jegų ir lemiamame kėlinyje nieko įpatingo nenuveikė, galutinis rungtynių rezultatas 71:57 skelbė "Callcredit" pergalę.

Pirmasias minutes abi komandos tenkinosi tritaškiais, kurių metė net daugiau nei dvitaškių, vieną pataikė šeimininkai, du svečiai. Prie tritaškio "Callcredit" pridėjo tik vieną dvitaškį, o oponentai 7 taškus. (5:13). Sužaidę atkarpą 9:0 šeimininkai persvėrė rezultatą į savo pusę, tačiau ilgai pozicijos išlaikyti nepavyko ir kėlinys baigėsi pirmaujant "Vijorai" rezultatu 13:15.

Antrąjį kėlinį vėl netgi trimis taikliais tritaškiais pradėję svečiai užsitikrino saugią persvarą, tačiau šeimininkai greitai surengė solidžią atkarpą ir persvėrė rezultatą. Šešiese susirinkę svečiai vis mažino tempą, kuo pirmaujanti komanda dar labiau naudojosi didindama atotrūkį. Tuo labiau greitai susirinktos "Vijoros" žaidėjų pražangos privertė gintis kiek švelniau, o šeimininkai dominavę po krepšiu ir toliau terorizavo baudos aikštelę. (36:28).

Trečiasis kėlinys pasidalino į tris dalis, pirmojoje dominavo šeimininkai sužaidę atkarpą 10:1. Po šios atkarpos sekė varžovų ne ką prastesnis atsakymas, jie laimėjo atkarpą 0:11. Skirtumas tarp komandų beveik nepakito, o besibaigiant kėliniui vėl rezultatyviau sužaidė pirmaujanti komanda ir padidino savo pranašumą rezultatu 52:40.

Ketvirtajame kėlinyje po 5 "Callcredit" taškų, oponentai nuleido rankas ir nebesistengė nieko keisti. Nors ir pavyko taikliai mesti tritaškius, tačiau "Vijora" gynyboje nuobodžiavo todėl situacija negerėjo. Per paskutinę minutę nugalėtojų žaidėjas V.Šluta pelnė 6 taškus ir įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 71:57. Po šių rungtynių "Callcredit" išliko nepralaimėjusi, o "Vijora" be pergalių.

Po rungtynių nugalėtojų treneris T.Konovalonas sakė: Nors susitiko pirma ir paskutinė grupės komandos, tačiau pamatėme kad reikia žaisti su visais vienodais, nes visos komandos gana pajėgios. Jei priešininkų būtu susirinkę kiek daugiau, galbūt viskas būtu visai kitaip, džiaugiuosi kad komanda laimėjo ir pratęsė pergalių serija.

Callcredit: Valdas Šluta – 23 tšk., Martynas Dabulis – 18 tšk., Mindaugas Čižauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Vijora: Andrius Pusvaškis – 30 tšk. (11 atk. kam.), Leonas Stirbys – 12 tšk., Artūras Balnaitis – 8 tšk. (13 atk. kam.)

„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ toliau žengia be pralaimėjimų (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:21 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Sunkiai startavę „Omegos“ komanda nugalėjo „Callcredit“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:52 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)