Kauno švara vs Rapala (100:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa

2014 kovo 19 d., Trečiadienis, 00:40 val., peržiūros: 1051

Antradienį, kovo 18 dieną, Kauno švaros sporto salėjė įvyko Įmonių lygos, reguliaraus sezono rungtynės, kuriose susitiko "Kauno švara" (šeimininkai) ir "Rapala" (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje tarp ekipų vyko kova taškas į tašką, tačiau antrojoje geriau pasirodė "Kauno švara", kuri šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 100:68.

Rungtynes "Rapala" pradėjo 6:0 atkarpa. Tik po keletos minučių šeimininkai sugebėjo atsigauti ir persverti rezultatą į savas rankas ( 12:11). Po taiklaus K.Bytauto tritaškio metimo "Kauno švaros" persvara išaugo iki trijų taškų. Vis dėlto, likus žaisti apie dvi minutes "Rapala" laimėjo kėlinuko pabaigą 8:0, kur tai jiems leido įgyti 5 taškų pranašumą – 17:22.

Prasidėjus antram ketvirčiui šeimininkai laimėjo "sausa" atkarpa 8:0. Po minutės pertraukėlės "Rapalai" toliau sunkiai sekėsi išlyginti rezultatą, o šeimininkai išlaikė saugų pranašumą. Svečiams buvo pavykę priartėti prie varžovų iki minimalaus skirtumo, tačiau "Kauno švara" prieš ilgąją pertrauką sugebėjo išlaikyti trijų taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinukų – 42:39.

Trečiam kėlinukui prasidėjus G.Simanavičiaus vedama "Kauno švara" sugebėjo per keletą minučių padidinti pranašumą iki dviženklio ( 51:41), bet svečiai nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir įsmeigė du tolimus metimus ( 51:47), o dar po keletos atakų sumažino ir iki minimalaus skirtumo. Po minutės pertraukėlės, likus žaisti keturias minutes, šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 13:2, kur tai jiems leido įgyti 12 taškų pranašumą - 66:54.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui "Rapalos" puolimas ir gynybą subyrėjo, o tuo pasinaudoję šeimininkai su kiekviena ataka didino pranašumą ( 77:60), o dar po keletos minučių padidėjo iki 30 taškų pranašumo ( 90:60). Per likusias minutes "Rapala" dar bandė mažinti skirtumą tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį, o "Kauno švara" sugebėjo išsaugoti triuškinantį rezultatą ir šventė pergalę, rezutlatu – 100:68.

Kauno švara: Martynas Senkus – 20 tšk., Mykolas Brusokas – 12 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Titas Kažemėkas – 12 tšk., Remigijus Saliamonis – 11 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 14 tšk., Vilius Adomaitis – 10 tšk.

„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)Visas rungtynęs pirmavę „Kauno švara“ nugalėjo „Vijora“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:16 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Kauno švara“ įveikė „ Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)“Restauratoriai” patiesė „Kauno švarą“ ir pratęsė savo pergalių seriją (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno švara“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)