Komanda X vs BK Centre ‒ 2 (60:67)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Emocingose rungtynėse pergalę pasiekė BK „Centre ‒ 2“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1230

Antradienį, gruodžio 8 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės O pogrupio rungtynės, tarp vietos „Komandos X“ ir svečių BK „Centre – 2“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai iškart atitrūko, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai ėmė vytis priešininkus, ko pasekoje po trijų kėlinių jau turėjo minimalią persvarą. Viso ketvirto kėlinuko metu taškas į tašką žaidusios komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę BK „Centre – 2“ ekipos krepšininkai atitrūko ir pasiekė pergalę rezultatu 60:67 (10:18, 14:10, 20:15, 16:24).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtą 0:9 surengę BK „Centre – 2“ ekipos krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Į tai „Komanda X“ atsakė dviem taškais, po kurių sekė dar keli iš eilės sėkmingi priešininkų išpuoliai, kurių dėka jiems pavyko surinkti dar devynis taškus ir įgyti jau keturiolikos taškų persvarą. Jau einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą prabilo aikštės šeimininkų snaiperis D. Petrauskas, kuris pataikė du tolimus metimus iš eilės, taip sumažindamas savo komandos deficitą iki aštuonių taškų. 10:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje dar keturis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai priartėjo prie varžovų iki keturių taškų, tačiau ilgai netrukus BK „Centre – 2“ atsakė lygiai tuo pačiu ir vėl kiek atitrūko. Kiek vėliau „Komandą X“ į priekį timptelėjo du T. Kursevičiaus taškai su pražanga bei taiklus tolimas M. Kaziulio metimas, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki keturių taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios abi ekipos dar apsikeitė keliomis rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių keturių taškų persvarą išsaugojo svečiai. 24:28.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečių ekipos krepšininkai ir vėl padidino pranašumą, tačiau laiku puolimą pagerinę aikštės šeimininkai vėl sugrąžino skirtumą į pradinę padėtį. Kiek vėliau, didžiąją dalį trečiojo kėlinuko laiko komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje nedidelį spurtą surengę „Komandos X“ krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo minimalų pranašumą. 44:43.

Lemiamą ketvirtį penkiais taškais iš eilės pradėję BK „Centre – 2“ ekipos žaidėjai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, tačiau čia pat lygiai tuo pačiu atsakę šeimininkai rezultatą išlygino. Vis tik, lemiamu momentu iš toli taikliai metęs K. Abramtsov tempė svečių komandą į priekį. Kiek vėliau, žaidimas ir vėl išsilygino, tačiau likus porai minučių iki rungtynių pabaigos rezultatyvią atkarpą sužaidę BK „Centre – 2“ įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį laiką „Komanda X“ nesugebėjo pasivyti varžovų ir turėjo pripažinti nesėkmę rezultatu 60:67.

„Komanda X“: Lukas Klangauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Kursevičius – 16 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kaziulis – 9 tšk.

BK „Centre ‒ 2“: Kiril Abramtsov – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Pavel Kirilenko – 11 tšk., Edgaras Beržinskas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Armandas Čiras – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 gruodžio 13 d., 21:22 val.
Tai dabar ir bendrą rezultatą reikėtų pakeisti, jeigu jau pridėjot tą tašką.
lukasss3332015 gruodžio 08 d., 22:52 val.
Padarėte klaidą, pas L. Klangauską turi būti iš 6/4 baudos, o ne iš 6/3.
Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Akademija“ išvargo pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:03 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Komanda X“ po varginančios kovos palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Komanda X“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:23 val.)Rungtynių pradžioje pabėgę į priekį „BOOM“ įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:00 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer“ palaužė „Komandą X“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:17 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)Ryterna Group ketvirtajame kėlinyje palaužė BK Centre ‒ 2 (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:37 val.)