FORTO AMICUS – Green Death vs Akademija (55:38)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyvioje dvikovoje ‒ „Forto Amicus ‒ Green Death“ pergalė

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 20:06 val., peržiūros: 907

Sekmadienį, vasario 2 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Forto Amicus – Green Death" ir svečių "Akademijos" ekipų. Nors rungtynių starte geriau atrodė svečiai, tačiau ilgai netrukus šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkams buvo pavykę rezultatą išlyginti, tačiau tolimi "Forto Amicus – Green Death" metimai vėl nutolino juos nuo varžovų. Po ilgosios pertraukos ir toliau kiek geriau žaidė šeimininkai, ko pasekoje jiems pavyko pasiekti pergalę rezultatu 55:38 (10:8, 21:13, 12:7, 12:10).

Nors pirmieji taškus pelnė šeimininkai, netrukus sekė svečių ekipos spurtas 0:6, kurio dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas, tačiau neilgam, nes netrukus aikštės šeimininkai taip pat spurtavo pelnydami penkis taškus be varžovų atsako ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas įgijo dviejų taškų pranašumą. Vėliau "Akademija" dar buvo išlyginus rezultatą, bet kėlinuko pabaigoje, taikliais baudos metimais "Forto Amicus - Green Death" įgijo dviejų taškų persvarą. 10:8.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių ekipos žaidėjai dar kartelį išlygino rezultatą, tačiau neilgam, nes toliau aikštės šeimininkai pradėjo bombarduoti varžovus nuo trijų taškų zonos. "Forto Amicus - Green Death" pataikė keturis tolimus metimus, kai tuo tarpu "Akademija" taškus rinko tik dvitaškiais metimais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkių taškų. Kiek vėliau svečiai deficitą sušvelnino, bet geriau sužaidę kėlinuko pabaigą šeimininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklę persvarą. 31:21.

Po ilgosios pertraukos nei vienos komandos žaidimas kardinaliai nesikeitė, todėl pačioje pradžioje svečių krepšininkai savo atsilikimą kiek sušvelnino, o vėliau aikštės šeimininkai ir vėl nutolo nuo varžovų. Įpusėjus kėlinukui abiems komandoms vis dar sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau einant trečiojo ketvirčio laikui į pabaigą "Forto Amicus - Green Death" ekipos žaidėjas ir treneris Š.Kenstanavičius smeigė du tolimus metimus ir padidino savo komandos persvarą iki penkiolikos taškų. 43:28.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai pelnė dar kelis taškus iš eilės, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų ir nepalikdami abejonių dėl šio vakaro rungtynių nugalėtojų. Nors "Akademijos" likimas buvo aiškus, tačiau jie vistiek nesiruošė taip lengvai nusileisti ir kovojo toliau. Šio kovingumo dėka jiems pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau vistiek pergale džiaugėsi šeimininkai. 55:38.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Kenstanavičius kalbėjo : " Manau, kad šį kartą tiek mes, tiek varžovai nesusirinko, tačiau šiandien mums pavyko apsiginti, nors, įtariu, kad smarkiai pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Tiek pirmoje, tiek antroje rungtynių pusėje ir net nekalbu apie ketvirtą kėlinuką, gerai pataikėme, susikrovėme pranašumą ir tada jau ramiai užbaigėme rungtynes ".

"Forto Amicus – Green Death" : Tomas Garliauskas – 17 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk., Žilvinas Stašaitis – 7 tšk.

"Akademija": Žilvinas Balynas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Modestas Šimukonis – 9 tšk., Linas Karalius – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

„Forto Amicus ‒ Green Death“ penkiese parklupdė „Šernus“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:40 val.)Ramioje kovoje stipresni buvo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 22:12 val.)„Forto Amicus ‒ Green Death“ vos neprisižaidė su „Remza & Adotas“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 02:13 val.)Tado Ališausko vedama „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Forto Amicus ‒ Green Death“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:35 val.)„Akademija“ nugalėjo „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:32 val.)Keturiese baigę rungtynes „FORTO AMICUS – Green Death“ krepšininkai nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „FORTO AMICUS – Green Death“ komandą (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 15:15 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ turėjo vargo su „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ penketuku (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:22 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)