Kauno aerouostas & Lana lecta vs Kautra & Mesoderma – DB (100:88)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“

2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1107

Lapkričio 16 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ir jų oponentai „Kautra & Mesoderma – DB“. Pirmosiomis minutėmis geriau atrodė svečiai ir iki antrojo kėlinio neužleido lyderių pozicijos. (31:40). Trečiajame kėlinyje šeimininkai sukūrė kelias rezultatyvias atkarpas be atsako ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko tik 4 taškais. (49:53). Ketvirtajame kėlinyje Aerouosto komandą išgelbėjo keli fantastiški tritaškiai ir laimėtojui išsiaiškinti prireikė papildomo laiko. 69:69. Pratęsimo metu tritaškiai metimai jau gelbėjo svečius, visgi pranašumo nei viena komanda neišlaikė ir prireikė dar papildomų 5 minučių. (81:81). Antrajame pratęsime nuo pirmos minutės išaiškėjo laimėtojas, puiki gynyba ir pirmos penkios rezultatyvios atakos garantavo pergalę „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komandai rezultatu 100:88.

Pirmajame kėlinyje svečiai metė netgi daugiau tritaškių negu dvitaškių, tačiau tai buvo naudinga, kadangi per kėlinį pataikyti 5 tritaškiai leido pirmauti. Praėjus penkioms žaidimo minutėms svečiai jau pirmavo rezultatu 8:19. Paskutinėmis minutėmis laimėję atkarpą 7:0 šeimininkai kiek sumažino skirtumą ir prieš antrąjį kėlinį sugrąžino intrigą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 15:22.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkams pavyko skirtumą sumažinti iki minimalaus, visgi oponentai vedami M.Karausko, kuris šiame kėlinyje pelnė 11 taškų sužaidė atkarpą 2:10 ir užsitikrino saugesnį pranašumą. Taip pat šiame kėlinyje šešiese susirinkusiems svečiams pradėjo kilti problemų su pražangų skaičiumi. Po antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų.(31:40)

Trečiajame kėlinyje, kuomet skirtumas išaugo iki 11 taškų atrodė kad intrigos šiose rungtynėse nebebus, tačiau kėlinio pabaiga nuteikė optimistiškai. Vis agresyviau po krepšiu pradėję žasti šeimininkai greitai rinko taškus ir laimėję atkarpą 9:2 priartėjo kelių metimų skirtumu. Stabiliai sumętę baudos metimus abi komandos baigė kėlinį rezultatui esant 69:69.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai greitai išlygino rezultatą ir nuo to momento pirmaujanti komanda keitėsi 6 kartus. Visgi, kiek geresnę situacija laimėti turėjo svečiai, tačiau oponentus išgelbėjo 3 tritaškiai ir pradėjus tiksėti paskutiniai minutei rezultatus buvo lygus. Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais baudos metimais. Paskutinę ataką galėjo surengti šeimininkai, tačiau likus žaisti 3 sekundes jie prarado kamuolį ir oponentų žaidėjas turėjo šansą išplėšti pergalę tolimu tritaškiu, tačiau metimas buvo netaiklus ir po 40 minučių žaidimo rezultatas buvo lygus 69:69.

Per pirmąjį pratęsimą pirmaujanti komanda pasikeitė 5 kartus. Šeimininkai visus taškus surinko iš po krepšio arba baudos metimais, svečius gelbėjo svarbiais momentais pataikyti du tritaškiai metimai. Šeimininkai turėjo šansą paskutiniu baudos metimu įgįti vieno taško pranašumą, tačiau baudos metimas buvo netaiklus, o varžovai nesugebėję surengti rezultatyvios atakos išlaikė rezultatą lygų. (81:81)

Per pirmąjį pratęsimą penktą pražangą gavo svečių vienas iš lyderių A.Labanauskas, tai galėjo įtakoti kad antrajame pratęsime svečiai puolime neturėjo ginklų.Šeimininkai laimėjo atkarpą 13:0 taip užsitikrindami pergalę ir jau paskutinės 2 pratęsimo minutės buvo bereikšmės. Galutinis rungtynių rezultatas 100:88.

Po pergalės „Kauno aerouostas & Lana lecta“ treneris T.Žioba sakė: Įsibėgėjus rungtynėms pradėjome pataikyti savo metimus, kiek agresyviau žaisti ir tai davė rezultatą.

„Kautra & Mesoderma – DB“ treneris T.Vaitkūnas sakė: Šiandien turėjome mažą rotacija, žaidėjai susirinko daug pražangų, tad besibaigiant rungtynėms turėjome žaisti kiek atsargiau. Paskutinėmis minutėmis varžovai buvo šviežesni, bei geriau pataikė.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Povilas Valaitis – 34 tšk. (12 atk. kam.), Darius Kuzmickas – 24 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Nevas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Amanaitis – 17 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Mantas Karauskas – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 23 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 19 tšk. (7 išpr. praž.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)Tragiškai iš toli atakavęs „Kauno aerouostas & Lana lecta“ neprilygo „Hidraulinėms sistemoms“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:25 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ toliau neišklysta iš pergalių kelio (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:50 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ aštuntfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)