Sporto manija/Ekodora vs Sportija (78:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto Manija ‒ Ekodora“ pranoko „Sportiją“

2014 balandžio 22 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 756

Antradienio vakarą KKL "Pavasario 2014" taurėje į dvikovą stojo "Sporto Manija – Ekodora" ir "Sportija". Abi komandos jau susitikimo pabaigoje parodė, kad šis mačas bus povelykinis pasibėgiojimas ir didesnių aistrų neatsiras. Užtikrintai laimėję pirmąjį kėlinį šeimininkai sukaupė pakankamą taškų kapitalą, jog varžovai pernelyg nekvestionuotų "Sporto Manijos – Ekodoros" pranašumo. Likusius ketvirčius pabėgioję žaidėjai išsiskyrė rezultatui esant (78:66).

Pirmasis rungtynių kėlinys priminė žaidimą viena kryptimi. Nors ketvirtis nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu, tačiau tai itin pasakyti buvo galima apie "Sportijos" puolimą. Svečiai per ketvirtį surinko vos 4 taškus, kurių autoriumi tapo Mantas Lapinskas. Savo ruožtu "Sporto Manija – Ekodora" per dešimt minučių įmetė 16 taškų ir rezultatas tapo (16:4).

Prasidėjus antrajam kėliniui skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 10-ies taškų (18:8), tačiau neilgam. Greitai "Sporto Manija – Ekodora" surengė spurtą 11:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 19-os taškų (29:10). Tačiau svečiai parodė "nagus" ir atsakė atkarpa 2:10, o skirtumas sumenko iki 11-os taškų (31:20). Kėlinuką komandos užbaigė panašiu ritmu ir prieš ilgąją pertrauką varžoves skyrė 14 taškų (38:24).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas iš esmės nepasikeitė. "Sporto Manija – Ekodora" rungtynių vadžias laikė savo rankose, o varžovai nors ir stengėsi, tačiau labiau priartėti nesugebėjo. Kėlinio viduryje komandas skyrė 12 taškų (47:35). Nors šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės, tačiau "Sportija" greitai atsakė tuo pačiu (52:40). Kėlinį sėkmingiau užbaigė "Sporto Manija – Ekodora", kuri pelnė 6-is taškus iš eilės ir skirtumas vėl šoktelėjo iki 18-os taškų (58:40).

Lemiamame kėlinyje abi komandos visą dėmesį sutelkė į puolimą ir gynybą paliko nuošalyje. "Sportija" rungtyniaudama vos penkiese stengėsi palaikyti aukštą tempą ir tai davė norimų vaisių. Paskutiniame kėlinuke svečiai pelnė 26 taškus, o jų varžovai atsakė dvidešimčia. Nors ir laimėję ketvirtį 6-iais taškais svečiai susitikimo baigties nepakeitė ir galutinė pergalė buvo "Sporto Manijos – Ekodoros" rankose (78:66).

Sporto manija/Ekodora: Šarūnas Straševičius – 24 tšk. (17 atk. kam.), Andrius Giržadas – 14 tšk., Gražvydas Norvilas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Audrius Dedela – 11 tšk., Marius Neščiokas – 10 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Sportija: Lauras Mizgeris – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Lapinskas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Mačiulis – 17 tšk., Vaidotas Augustaitis – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 03:51 val.)Elektrėnų sporto centro „Versmės“ penketas įrodė savo pranašumą prieš „Sportiją“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Košmaras“ garbingai pasirpiešino „Sporto manijai/Ekodorai“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Rungtynių pabaigoje „Sportija“ palaužė „Košmarą“ (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 21:24 val.)Aštunfinalyje „Green Death“ nesunkiai įveikė „Sporto maniją/Ekodorą“ (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 23:21 val.)Grupės lyderių dvikovoje stipresni buvo Elektrėnų Sporto Centro ‒ „Versmė“ vyrai (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)