Kauno r. „Tornado“ vs Banga (101:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 11 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Kauno raj. „Tornado“ įveikusi „Bangą“ išlygino serijos rezultatą

2014 balandžio 11 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 1582

Balandžio 11 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėja“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko Kauno raj. „Tornado“ (šeimininkai) ir „Banga“ (svečiai) ekipos. Po pirmųjų rungtynių „Banga“ šventė užtikrintą pergalė ir jau šiandien galėjo patekti į pusfinalį. Visgi to padaryti nepavyko. Šios dienos rungtynėse nors ir įpusėjus susitikimo laikui šeimininkų persvara buvo dar nedidelė 52-46, tačiau antroje rungtynių pusėje daug geriau rungtyniavusi Kauno raj. „Tornado“ ekipa dar labiau nutolo, besibaigiant rungtynėms turėjo dviženklį pranašumą 94-83. Per likusias pora minučių „Banga“ dar bandė gelbėtis, bet nesėkmingai. Rungtynės baigėsi Kauno raj. „Tornado“ ekipos pergale rezultatu 101:88 (26:27, 26:19, 30:17, 19:25).

Pirmajame kėlinyje vyko spartus žaidimas, kurio metu abi ekipos žaidė rezultatyviai. Komandoms sužaidus puse kėlinio laiko dviejų taškų pranašumą turėjo „Bangos“ žaidėjai 13-15. Vėliau žaidimas vyko lygiai iki to momento, kada „Banga“ surengė spurtą 0-5 ir devintąją kėlinio minutę pirmavo 21-27. Visgi per tą likusį laiką Kauno raj. „Tornado“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą, kuris po A. Valiulio tritaškio buvo tik vienas taškelis. Po pirmojo kėlinio 26-27.

Antrojo kėlinio pirmojoje pusėje žaidybinę persvarą turėjo „Bangos“ ekipa, kuri po pirmųjų keturių žaidimo minučių pirmavo 33-40. Visgi tos persvaros jiems ilgai išlaikyti nepavyko – jau po trijų minučių rezultatas buvo išlygintas 42-42. Toliau, po sėkmingos atkarpos leidusios prisivyti varžovus, Kauno raj. „Tornado“ ir toliau žaidė aktyviai, o tikslesnis žaidimas puolime jiems leido išsiveršti į priekį. Pasibaigus pirmajai rungtynių daliai Kauno raj. „Tornado“ pirmavo 52-46.

Trečiasis ketvirtis buvo pats sėkmingiausiai sužaistas Kauno raj. „Tornado“ ekipos ir prasčiausiai sužaistas „Bangos“ ekipos, kuri per šias dešimt minučių pralaimėjo 13 taškų skirtumu ir bendrame rezultate prieš paskutinį kėlinį jau turėjo minus 19 82-63. Šis skirtumas tarp komandų ketvirto kėlinio viduryje buvo sumažintas iki 11 taškų 90-79. Bet tuo metu vėl Kauno raj. „Tornado“ ekipa truktelėjo į priekį (taškais pasižymėjo R.Stankevičius ir K.Šarukas) ir likus dviem minutėms ekipas skyrė 7 taškai 96-83. Į lemiamą šturmą pakilę „Bangos“ žaidėjai buvo priartėję iki 8 taškų 96-88. Bet visgi galutinį tašką padėjo R.Stankevičius, kuris pelnė paskutiniuosius 5 taškus rungtynėse, po kurių Kauno raj. „Tornado“ šventė pergalę rezultatu 101-88.

Po rungtynių „Bangos“ ekipos treneris S. Liesis nedaugžodžiavo ir teigė, jog "jie šiandien buvo geresni ir viskas". Paklausus, ar įtakos tokiam rezultatui galėjo turėti netinkamas nusiteikimas, žaidimas tik penkiese, treneris atsakė, jog tai tik pasiteisinimai gali būti.

Kauno raj. „Tornado“ ekipos žaidėjas M.Lauraitis po rungtynių kalbėjo: "Nelabai kokybiškai žaidėm iš pradžių – pirmą pusę ne kaip gynėmės, 50 taškų praleidom. Antroj pusėj jie labiau pavargo ir taip pasidarė, kad įmetėm. Aišku ant galo atsipalaidavom, taip, kad geriau žaidėm tai nežinau dar. Manau geriau sužaisim trečiąsias rungtynes, sekmadienį.

Paklausus, kas pasikeitė po pirmųjų pralaimėtų rungtynių „Bangos“ ekipai, M.Lauraitis sakė : "tai pirmosiose dar po dviejų kėlinių apylygiai lošėm. Pirmųjų rungtynių antroje pusėje labai po vieną pradėjom žaisti, individualiai. Komandinis žaidimas dingo ir pramestas metimas mums ateidavo 2 -iem taškais į mūsų krepšį. Taip ir gaudavosi, taip ir susikrovė tuos 30 taškų.

Dar paklausus, ar tiki ekipos pergale lemiamose rungtynėse, trumpai atsakė, jog: "tai jeigu netikėtume, nežaistume".

Kauno raj. „Tornado“: Karolis Šarukas – 26 tšk. (13 atk. kam.), Rokas Stankevičius – 17 tšk., Vilius Pocius – 14 tšk., Šarūnas Ajauskas – 14 tšk., Vladislovas Razumnovas – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Virvičius – 10 tšk.

Banga: Vitalijus Stanevičius – 30 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Arnas Lubys – 19 tšk., Aurimas Karbauskas – 10 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Kauno rajono „Tornado“ pasidabino „A“ lygos bronza (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 02:48 val.)Kauno rajono „Tornado“ įgėlė „Bangai“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:00 val.)Kauno rajono „Tornado“ nukovė „Kauno Autobusus“ ir priartėjo prie finalo (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 22:11 val.)„A“ lyga turės naujus čempionus ‒ Kauno rajono „Tornado“ eliminavo „Bangą“ (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 16:23 val.)Atkakliose rungtynėse „Banga“ įveikė „Sporto maniją“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Kauno autobusai“ išsinešė sunkią pergalę (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 19:55 val.)„Sporto manija“ turėjo pavargti su Kauno raj. „Tornado“ krepšininkais (2014 kovo 29 d., šeštadienis, 02:13 val.)Blankiai puolę „Tornado“ krepšininkai visa galva nusileido „Sporto Manijai“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:29 val.)Įtemptų rungtynių finiše ‒ sunki Kauno raj. „Tornado“ pergalė (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)„Banga“ laimėjo prieš lygos lyderius (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 17:06 val.)