Restauratoriai vs Celsis (76:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 26 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Beveik visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai“ iškovojo pergalę

2013 spalio 26 d., Šeštadienis, 21:50 val., peržiūros: 1237

Šeštadienį, spalio 26 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Restauratorių" ir svečių "Celsio" ekipų. Rungtynių pradžioje šeimininkai atitrūko, tačiau šiek tiek vėliau svečių krepšininkai po truputį mažino atsilikimą. Antrame kėlinuke komandos taškų atžvilgiu sužaidė vienodai, o po ilgosios pertraukos "Restauratoriai" ir vėl atitrūko nuo varžovų. Paskutinėje rungtynių dalyje nežymiai pranašesni buvo "Celsio" žaidėjai, bet tai jau nieko nekeitė ir pergale džiaugėsi šeimininkai, rezultatu 76:63 (22:15, 20:20, 21:13, 13:15).

Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės šeimininkų taškais, o tik vėliau pirmuosius taškus pelnę svečių krepšininkai taikliu dvitaškiu metimu sumažino deficitą iki trijų taškų. Netrukus "Restauratoriai" surengė spurtą 10:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Kiek vėliau abi ekipos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių "Celsio" atsilikimas šiek tiek sumažėjo, o puikiai sužaidę pirmojo kėlinuko pabaigą jie sumažino savo deficitą iki septynių taškų. 22:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečių krepšininkai surengė spurtą 0:7 ir išlygino rezultatą, o dar šiek tiek vėliau jiems pavyko ir persverti jį savo naudai, įgyjant dviejų taškų pranašumą, tačiau jis ilgai neišsilaikė, nes nieko nelaukę "Restauratoriai" sužaidė sėkmingą atkarpą 9:0 ir susigrąžinę iniciatyvą į savo rankas įgijo septynių taškų persvarą. Per likusį pirmos rungtynių pusės laiką abi komandos labai panašiai viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir po dviejų kėlinuko skirtumas tarp komandų išliko toks pats – septyni taškai. 42:35.

Po ilgosios pertraukos "Celsio" žaidėjams pavyko priartėti iki penkių taškų, tačiau taiklūs tolimi šeimininkų metimai neleido jiems visiškai jų pasivyti. Šiek tiek vėliau abi komandos apsikeitė rezultatyviai pasibaigusiomis atakomis, po kurių sekė šeši iš eilės "Restauratorių" taškai, suteikę jiems jau šiek tiek saugesnį dvylikos taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė keturiais taškais iš eilės, bet trečiojo ketvirčio pabaigą žymiai geriau sužaidė šeimininkai ir prieš lemiamą kėlinuką įgijo penkiolikos taškų persvarą. 63:48.

Ketvirtame kėlinuke didesnių stebuklų neįvyko ir šeimininkams pavyko išsaugoti iniciatyvą. Nors pačiomis pirmomis minutėmis svečių krepšininkai parodė nusiteikimą ir sumažino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų, tačiau "Restauratoriai" ilgai nemiegojo ir atsibudę surengė spurtą 5:0, taip vėl atitrūkdami. Vėliau aikštės šeimininkams pavyko dar kartelį pelnyti penkis taškus be varžovų atsako, kas galutinai įtvirtino jų pergalę rezultatu 76:63.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris Liutauras Pečkaitis kalbėjo : " Mums tai buvo tik pirmos rungtynės, varžovas nežinomas. Šiaip jie jauni ir šaunuoliai, susitvarkė su startiniu jauduliu, o mes, kaip suprantat, pusė sudėties neturėjome, neturėjome keitimų, bet ir taip mes buvome lėtesni, pripažįstam. Jiems gerai metimai "paėjo", o mūsų tik pirmos rungtynės, mažai treniruočių, nieko nepataikėme, tai yra normalu. Sėkmės jiems . "

"Restauratoriai" : Julius Rajackas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Vygintas Kalesnikas – 16 tšk.

"Celsis" : Audrius Bartkus – 23 tšk. (15 atk. kam., 11 išpr. praž.), Tomas Čerba – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Vidas Raudonis – 15 tšk. (11 atk. kam.)

Prastai startavę „Restauratoriai“ sugebėjo iškovoti solidžią pergalę (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:50 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Celsis“ treneriui Liutaurui gimtadienio proga padovonojo pergalę (2013 lapkričio 25 d., pirmadienis, 23:36 val.)Antroje susitikimo dalyje „Restauratoriai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:50 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėję „Rapalos“ krepšininkai, gale palaužė „Restauratorius“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje įtikinama „Restauratorių“ pergalė (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 22:09 val.)„Restauratoriai“ lengvai susidorojo su „Rapala“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:23 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)Po dramatiško trilerio „Restauratoriai“ žengia į ketvirtfinalį (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Minimali „Celsis“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)