KK PERSVARA - 2 vs REMZA & IRMCO (63:92)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"REMZA & IRMCO" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo KK "Persvara - 2"

2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 12:32 val., peržiūros: 1714

Iki tariamos pasaulio pabaigos likus šešioms dienoms, C lygos dvikovoje, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko KK "Persvara – 2" (šeimininkai) ir "Remza & Irmco" (svečiai). Pirmąjame kėlinyje jau dešimties taškų persvarą susikrovė Remza, o antrąjame žaidimas vyko jau taškas į tašką ir po dviejų kėlinių skirtumas vienuolika taškų. Trečiąjį kėlinį vėl geriau pasirodė Remza ir trečiąjame kėlinyje skirtumas išaugo iki aštuoniiolikos. Ketvirtąjame jau visiškai dominavo svečiai ir jie laimėjo užtikrintu skirtumu – 63:92.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dvitaškiu kurį pelnė Arūnas Abromaitis, o lygiai taip pat atsakė ir Marius Marčenkovas. Toliau tritaškį pataikė svečiai, o keturiais taškais atsakė šeimininkai – 6:5. Šešis taškus surinko Remza, dviem atsakė Persvara ir remza vėl priekyje trimis taškais – 8:11. Dvitaškį pelnė Marius Mačiūnas, o tuomet jau Remza surinko devynis taškus paeiliui ir po pirmo kėlinio – 10:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo septyniais taškais iš eilės kuriuos pelnė Remza, penkis iš tų septynių surinko Tadas Dudzevičius – 10:27. Penkis taškus pelnė Persvara, o keturiais atsakė Remza ir rezultatas – 15:31. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet penkis taškus surinko KK Persvara – 2 – 22:35. Aštuonis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir skirtumas ištirpo vos iki penkių taškų – 30:35. Keturis pelnė Remza, o tritaškiu atsakė Donatas Lišauskas ir skirtumas šeši taškai – 33:39. Kėlinį svečiai baigė penkiais taškais be atsako ir po dviejų kėlinių – 33:44.

Trečią kėlinį dviem netaikliais baudos metimais pradėjo Marius Marčenkovas, o į tai tritaškiu atsakė Žilvinas Zakrasas. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet atkarpa 9:2 spurtavo Remza ir padidino skirtumą iki – dvidešimt vieno – 37:58. Dar po du taškus pelnė komandos, o tuomet penkis surinko šeimininkai ir skirtumas 16 taškų – 44:60. Iki kėlinio pabaigos Remza dar dviem taškais padidino pranašumą ir po trijų kėlinių – 46:64.

Ketvirtą kėlinį septyniais taškais pradėjo svečiai ir skirtumas tapo jau 25 taškai ir viskas šiose rungtynėse tapo aišku. Po penkis taškus sumetė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 51:76. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tuomet per kitą minutę dar po keturis ir skirtumas tie patys 25 taškai – 59:84. Iki kėlinio pabaigos KK "Persvara – 2" surinko keturis taškus, o Remza & Irmco aštuonis ir galutinis rungtynių rezultatas – 63:92.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Žilvinas Zakrasas sakė – nu ką, pasilakstėm. Mačas super anksti ir reikėjo gal nuo puse septynių žaist, tada gal tiesiai iš baro būtume atėję.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Tadas Dudzevičius (monstriškas pasirodymas!) (38, 25 atk. kam., 57 naud. bal.), Arūnas Abromaitis (22), Raimondas Baliūnas (15, 10 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud. bal.), Žilvinas Zakrasas (11, 7 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Edgaras Bartusevičius (20), Marius Marčenkovas (16, 5 rez. perd., 7 išpr. pr., 16 naud. bal.), Artem Kurilkin (8) taškai.

"Remza & Irmco" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo BC "Gazuotas pienas" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"KK Persvara - 2" rungtynių pabaigoje palaužė "Košmarą" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 12:12 val.)"Remza & IRMCO" neturėjo problemų startuodami naujame sezone (2012 spalio 26 d., penktadienis, 00:12 val.)