Darbiečiai vs Lituanica (85:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą.

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:25 val., peržiūros: 985

Sausio 25 dieną, sekmadienio popietę, Kauno mechanikos mokykloje, susitiko C lyga, „ALTreklama“ pirmenybių komandos - „Darbiečiai“ (šeimininkai) ir „Lituanica“ (svečiai). Šias rungtynes, be didesnio pasipriešinimo, laimėjo šeimininkų ekipa, kuri jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 22:9. Po 40 minučių žaidimo rezultatu 85:51 pergalę šventė „Darbiečių“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų atakomis be atsako , po kurių, sužaidus ne mažiau kaip 5 minutes, rezultatas buvo 18:0. Nors atrodė, kad svečiai gali nepelnyti nei taško per pirmąjį kėlinį, tačiau "Lituanica" komanda per likusias minutes įmetė 9 taškus, taip sumažindama atsilikimą iki 13 taškų. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 22:9 priekyje „Darbiečiai“.

Antrojo kėlinio pradžia buvo panaši į pirmojo. Po pelnytų 6 taškų kėlinio pradžioje, be varžovų atsako, šeimininkų ekipa šiek tiek atsipalaidavo. Tuo paisnaudoję varžovai nebeleido „Darbiečių“ komandai dar labiau atitrūkti . Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 40:25. priekyje šeimininkai

Po ilgosios pertraukos trečiasis kėlinys prasidėjo „Lituanica“ komandos tritaškiu, tačiau pailsėję šeimininkai nesiruošė leisti varžovams dar labiau sumažinti skirtumo ir per likusį laiką varžovams teleido pelnyti vos 5 taškus, kai tuo tarpu, greitomis atakomis,patys pelnė 25 taškus. Po 3 kėlinių rezultatu 65:33 priekyje „Darbiečiai“

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, per kurį, šeimininkai nebe padidino savo turėto pranašumo, tačiau ir neleido varžovams priartėti. Po 4 kėlinio rezultatu 85:51 pergale džiaugėsi „Darbiečių“ komanda.

Darbiečiai: Lukas Šukutis – 21 tšk., Lukas Martinaitis – 14 tšk., Paulius Grėbliūnas – 11 tšk., Mantas Lukminas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Jonas Grigaras – 10 tšk.

Lituanica: Donatas Maciulevičius – 11 tšk., Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Tomas Vaišvila – 11 tšk.

Po rungtynių „Darbiečių“ komandos treneris Mindaugas Špokas kalbėjo: Susirinko visi komandos lyderiai po nesusirinktų varžybų, atėjo Gediminas Ratkevičius, kuris yra mūsų gynyboje "cementas". Visi pažaidėm savo malonumui, džiaugiamės pergale ir laukiame kitų varžybų.

„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Darbiečiai“ lengvai įveikė „Olympic“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 20:51 val.)Po permainingos kovos „Darbiečiai“ įveikė „Lituanica“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:20 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„SK Neveronys“ užtikrinta persvara įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 23:50 val.)