Kėdainiai vs SK „Neveronys“ (61:89)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ nesunkiai pratęsė pergalių seriją

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 00:04 val., peržiūros: 1570

Trečiadienį, gruodžio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kėdainių“ (1/1) ir svečių SK „Neveronių“ (2/0) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kiek geriau atrodę svečių krepšininkai ėmė tolti, tačiau taip pat sėkmingai rungtyniavę „Kėdainiai“ pernelyg toli varžovų nepaleido. Vis tik, nemažinę apsukų svečiai per antrąjį kėlinuką susikrovė jau penkiolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir SK „Neveronys“ tik didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 61:89 (19:22, 13:25, 9:20, 20:22).

Susitikimą taikliu tolimu metimu pradėjo L. Valuckas, kuris vėliau nutilo, o, tuo tarpu, svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 2:8 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau ir toliau puolime geriau atrodę SK „Neveronys“ vis tolo nuo varžovų, tačiau pastarieji laiku atsibudo ir surengę kelias iš eilės rezultatyviai pasibaigusias atakas sumažino deficitą iki dviejų taškų. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos svečiai beveik visus taškus rinko baudų metimais ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo trijų taškų persvarą. 19:22.

Antrą kėlinuką itin sėkmingai pradėjo SK „Neveronių“ snaiperis V.Žvirblis, kuris vieną po kito metė taiklius tolimus metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai staigiai šoktelėjo iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau ir toliau puolime žymiai geriau atrodę svečių ekipos krepšininkai vis tolo nuo priešininkų, tačiau pastarųjų gretose atsibudę E. Daukša ir M. Dilys iki ilgosios pertraukos pradžios sušvelnino „Kėdainių“ atsilikimą iki penkiolikos taškų. 32:47.

Po ilgosios pertraukos ir toliau apsukų nemažinę SK „Neveronių“ krepšininkai surengė spurtą 2:9 ir padidino skirtumą tarp komandų iki 22-iejų taškų. Kiek vėliau masę baudų išprovokavę aikštės šeimininkai, taikliais baudos metimais kiek sušvelnino deficitą, tačiau šįkart svečių gretose pasižymėjo kelis iš eilės sėkmingus reidus surengęs K.Petkevičius ir padidino svečių atotrūkį iki 29-ių taškų. Pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje iš toli antrą kartą pataikęs L. Valuckas kiek sušvelnino „Kėdainių“ atsilikimą. 41:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę „Kėdainių“ žaidėjai sumažino deficitą iki dvidešimties taškų, tačiau čia pat iš toli pataikę K.Petkevičius ir V.Žvirblis, kurių dėka skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo. Į tai aikštės šeimininkai taip pat atsakė taikliu tritaškiu metimu, tačiau tas priešininkų neįbaugino ir šie toliau vieną po kito rengė rezultatyvius išpuolius. Vis tik, vienu momentu dar šiokius tokiu atsigavimo ženklus pademonstravę „Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje buvo pasiųsti į galutinį nokautą, ko pasekoje užtikrintą pergalę šventė SK „Neveronys“. 61:89.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Justinas Virbickas kalbėjo: „Šį sezoną demonstruojame komandinį žaidimą. Taip pat neseniai dar pasipildėme nauju žaidėju, labai fainai, kad jis įsiliejo į tą komandinį žaidimą. O šiaip, tiesiog žaidėme savo žaidimą, pataikėme tada, kada reikėjo ir laimėjome, paprastas krepšinis“.

„Kėdainiai“: Egidijus Daukša – 16 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 16 tšk., Audrius Lukauskas – 13 tšk.

SK „Neveronys“: Edvardas Jašinskas – 19 tšk., Vytautas Žvirblis – 17 tšk., Tomas Petrauskas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Evaldas Jurgaitis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Petkevičius – 13 tšk.

SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Buritus“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ nugalėjo „Kėdainių“ ekipą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:56 val.)SK „Neveronys“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo žengė į finalą (2016 balandžio 24 d., sekmadienis, 22:36 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)SK „Neveronys“ pusfinalį pradėjo pergale po pratęsimo (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 23:31 val.)SK „Neveronys“ užtikrintai nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Neveronys“ ketvirtfinalį pradėjo lengva pergale prieš Birštono SC ‒ „Olimpą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 21:53 val.)SK „Neveronys“ laimėjo ketvirtfinalio seriją prieš Birštono SC „Olimpas“ komandą. (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 00:20 val.)SK „Neveronys“ buvo negailestingi Birštono SC ‒ „Olimpui“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kėdainiai“ panaikino 19-os taškų deficitą ir po pratęsimo šventė pergalę prieš „Ryterną“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 02:43 val.)