Legama vs Sanitex (92:84)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“

2015 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 21:04 val., peržiūros: 951

Šeštadienį, lapkričio 21 dieną, A.Puškino gimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybės tarp D pogrupio komandų – vietos „Legamos“ bei svečių „Sanitex“. Visų rungtynių metu tvyrojo įtampa tarp komandų ir nepaisant gan smarkiai pralaimėtos kovos po krepšiu, šeimininkai didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje, o rungtynių pabaigoje šventė gan sunkią pergalę.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet A.Šaulys pataikė du tolimus metimus paeiliui bei leido „Legamai“ įgyti 5 taškų pranašumą. Tačiau greitai tas pranašumas išnyko ir komandos vėl žaidė kaip lygūs su lygiais. Kėlinio pabaiga tą ir įrodė, kuomet po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 18:18. Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo „Sanitex“ ekipa, kuri įgavo penkių taškų pranašumą, o vėliau jį padidino ir iki septynių. Tačiau tuomet sėkmingą 12:5 atkarpą sužaidė šeimininkai ir tuoj pat išlygino rezultatą. Vėliau „Legama“ pradėjo pataikyti ir tolimus metimus, taip kompensuodami savo mažą ūgį po krepšiu. Po antrojo kėlinuko rezultatas buvo 46:42.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo sėkmingomis abiejų komandų atakomis – vieni kitiems įmesdavo po taiklų dvitaškį. Visgi, vėliau „Legamai“ pavyko pelnyti aštuonis taškus be atsako ir įgauti jau devynių taškų atotrūkį. „Sanitex“ ekipai prieš pat kėlinio pabaigą pavyko kiek apmažinti atsilikimą ir prieš ketvirtąjį kėlinuką turėti šešių taškų deficitą – 69:63. Ketvirtąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, bet tuomet vėl prabilo „Legamos“ tolimoji artilerija. Dėka taiklių tritaškių, jie spurtavo 11:3 ir įgavo jau dviženklį pranašumą. Po šalto dušo atsigavę svečiai pelnė šešis taškus paeiliui bei sumažino atsilikimą iki keturių taškų, bet tuomet sekė dar vienas taiklus šeimininkų ekipos tritaškis, kuris leido vėl kiek lengviau atsipūsti šeimininkams. Rungtynėms artėjant į pabaigą, „Sanitex“ ekipa buvo sumažinusi atsilikimą iki trijų taškų, tačiau laiko jau buvo likę ne per daugiausiai, tad jiems teko prasiženginėti prieš varžovus, kurie taip ir padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 92:84.

E.Griškevičius („Legama“):
„Buvom kovingai nusiteikę. Vienose varžybose prieš „Vieningą Kauną“ nebuvom susikaupę, tai šiandien kaip tik tas nusiteikimas padėjo. Taip pat, atrodo, kad mums labiau sekėsi pataikyti tritaškius.“

Legama: Arminas Šaulys – 29 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Šukys – 19 tšk. (10 rezult. perd.)

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Bubliauskas – 16 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Emilis Strumyla – 15 tšk. (14 atk. kam.)

Atkaklioje kovoje pergale džiaugėsi „Sanitex“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:32 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Legama“ „Įmonių“ lygos starte parklupdė debiutantus (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 21:59 val.)Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 19:57 val.)