TAIKA vs PAULIUKAI (65:84)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Pauliukai'' susitvarkė su ''Taika''

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 10:57 val., peržiūros: 1452

Šiandien, balandžio 14d., Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko KKL ''Pavasario taurės'' susitikimas. ''Taika'' namuose priimė ''Pauliukų'' ekipą. Susitikimą užtikrintai pradėjo svečių ekipa, kurie iškart įgijo pranašumą. Antroje susitikimo pusėje ''Taika'' sumažino savo deficitą iki vieno tolimo metimo, bet peržengti šios ribos nepavyko.Susitikimo pabaigoje užtikrintai puolime ir gynyboje žaidusi ''Pauliukų'' ekipa įsirašė pirmąją pergalę 65-84.

Susitikimą taikliu tritaškiu metimu pradėjo ''Pauliukų'' ekipa. ''Taikai'' nesisekė atidaryti savo taškų kraičio, tuo tarpu svečiai savo persvarą padidino iki aštuonių (0-8). Įpusėjus ketvirčiui šeimininkų ekipa įsivažiavo ir sumažino savo deficitą iki minimumo (11-12). Antroje ketvirčio pusėje svečiai spurtavo atkarpa 15-4 ir po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Pauliukai'' 15-27.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino. Skirtumas tarp komandų buvo tai dešimt tai trylika taškų. Ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp komandų buvo trylika taškų (30-42), bet paskutinėje savo atakoje ''Taikos'' žaidėjas M.Liknickas pataikė tritaškį metimą ir sumažino savo komandos deficitą iki vienženklio. Po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Pauliukai'' 33-42.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ketvirtį pradėjo keturiais iš eilės taškais ( 37-42). Ketvirčiui įpusėjus skirtumas tarp komandų buvo keturi taškai (41-45). Svečiai pajutę, jog šeimininkai jau alsuoja Jiems į nugaras padidino apsukas ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki dviženklio skaičiaus dviženklio skaičiaus (41-52). Ketvirčio pabaigoje svečiai ir toliau dominavo aikštėje ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 46-61.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkams trumpam pavyko atkurti intrigą šiame susitikime. Stipriai pradėjo ketvirtį ir savo deficitą sumažino iki penkių taškų (56-61). Nors ''Taikos'' ekipa turėjo progų dar labiau priartėti prie ''Pauliukų'', bet jų tolimi metimai tikslo nepasiekdavo, tuo tarpu svečiai puikiai išnaudojo savo ūgio pranašumą po krepšiu ir užtikrintai įsirašė pirmąją pergalę rezultatu 65-84.

Po susitikimo laimėjusios komandos treneris R.Leonovičius: „ Na, pirmosios mūsų rungtynės tai visai neblogai. Stiprūs varžovai, bet manau, jiems šiandien ūgio pritrūko.“

''Taikos'' treneris A.Čiuzas: „ Ketvirtam penki taškai buvo ir nežinau kas ten pasidarė, gal patirties pritrūko.Aišku varžovas stiprus ir pelnytai nugalėjo. Nesugebėjom tritaškių uždengt pirmam kėlinį tai jie ir pabėgo. Ketvirtam, gal jėgų pritrūkom buvo penki taškai, prasileidom tris iš eilės greitas atakas ir viskas baigėsi.“

''Taika'': M.Leknickas ( 18 tšk.) V.Narbutas ( 13 tšk.) D.Apšega ( 10 tšk.)

''Pauliukai'': A.Geiša ( 26 tšk. 15 atk. 10 išpr.p.) A.Čapkauskas ( 21 tšk. 14 atk.k.) V.Burovas ( 16 tšk.)

''Kauno Energija'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Taiką'' (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 17:13 val.)Įtemptame trileryje triumfavo ''Topo Centras - 2'' (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:07 val.)"Pauliukai" parklupdė "Kauno Energiją" (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 22:42 val.)"Pauliukai" pranoko "VU KHF" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:43 val.)BC Liuksas rungtynių pabaigoje palaužė Taikos komandą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:53 val.)BC "Liuksas" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Pauliukams" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 22:31 val.)