Sweco vs Trukmė & Kautra – DB (58:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė

2014 sausio 05 d., Sekmadienis, 18:55 val., peržiūros: 1233

V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių I pogrupio rungtynės, kuriuose susitiko "Sweco" (šeimininkai) ir "Trukmės & Kautros – DB" (svečiai) komandos. Pirmosiomis susitikimo minutėmis tvirtai iniciatyvą savo rankose laikė svečių ekipa, tačiau vėliau šeimininkai beveik pavijo varžovus ir rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniame kėlinyje – visgi "Trukmės & Kautros – DB" komandos žaidėjai užtikrintai sužaidė susitikimo pabaigą ir įveikė priešininkus rezultatu 64:58 (19:5; 13:17; 14:20; 18:16). Svečiams tai buvo jau 8 laimėjimas iš tiek pat galimų, tuo tarpu "Sweco" pasiliko su 5 pergalėmis po 8 bandymų.

Rungtynės prasidėjo "Trukmės & Kautros – DB" komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2 taškais, į kuriuos „Sweco“ atsakė taip pat rezultatyvia ataka (2:2). Tačiau po šio momento šeimininkai krito į gilią duobę, o tuo puikiai pasinaudojo svečiai – jų įspūdingas spurtas 13:0 leido "Trukmei & Kautrai – DB" įgyti jau dviženklį pranašumą (15:2). Nors sužaidus 6 min. 58 sek. pagaliau dar vieną rezultatyvią ataką surengė „Sweco“ (4:15), bet po pirmųjų 10 kovos minučių svečiai turėjo tvirtą 14 taškų pranašumą (19:5).

Antrojo kėlinio pradžioje "Trukmė & Kautra – DB" pratęsė sėkmingą savo žaidimą ir netrukus skirtumas tarp ekipų išaugo iki 19 taškų (27:8). Visgi tada svečiai tarsi sustojo, o tai leido „Sweco“ krepšininkams laimėti „sausą“ atkarpą 8:0, kas gerokai aptirpdė šeimininkų deficitą (16:27). Vėliau žaidimas išsilygino, ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, tačiau prieš didžiąją pertrauką "Trukmės & Kautros – DB" žaidėjai vis dar pirmavo gana saugiu pranašumu (32:22).

Trečiasis kėlinys vėl sėkmingiau prasidėjo "Trukmės & Kautros – DB" komandai, kuri, po mini spurto 6:1, vėl šiek tiek nutolo (38:23). Visgi vėliau „Sweco“ žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį ėmė mažinti savo atsilikimą (33:44), o ketvirčio pabaigoje sužaista sėkminga atkarpa 9:2 leido šeimininkams prieš lemiamą žaidimo dalį atkurti intrigą (42:46).

Apie pusę ketvirtojo kėlinio aikštelėje vyravo lygus žaidimas (56:52 "Trukmės & Kautros – DB" komandos naudai), tačiau tada svečiai laimėjo „sausą“ atkarpą 6:0 ir tai leido jiems susigrąžinti dviženklį pranašumą (62:52). Vėliau „Sweco“ žaidėjai stengėsi iš visų jėgų pakreipti įvykius sau naudinga linkme, bet jiems tik pavyko sumažinti savo atsilikimą, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo sunkią "Trukmės & Kautros – DB" pergalę rezultatu 64:58.

"Sweco": Arunas Giedraitis – 12 tšk. (12 atk. kam., 9 išpr. praž.), Dainius Čepulis, Julius Jasaitis (5 išpr. praž.) ir Marius Liepa – po 9 tšk. Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojo Robertas Trepočka, kuris laimėjo net 16 oro dvikovų.

"Trukmė & Kautra – DB": Mantas Karauskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Žilvinas Danielius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Malinauskas – 14 tšk. (12 atk. kam.).

Pakalbintas "Trukmės & Kautros – DB" komandos žaidžiantis treneris R.Turskis sakė, kad „dėl švenčių buvo labai ilga pertrauka ir ji tikriausiai mus paveikė, jog trečiajame kėlinyje atsipalaidavome. Pradžią pradėjome gana normaliai, o po to pradėjome šlubuoti, bet, kaip sakoma, pergalės nepaleidome“.

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)Lyderių kovą laimėjo „Trukmė & Kautra – DB“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Ryterna“ nugalėjo penkiese žaidusius „Trukmė & Kautra – DB“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 21:47 val.)