Vilmista vs Vieningas Kaunas (56:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Dėka ketvirtojo kėlinuko pergalę sugriebė „Vieningas Kaunas“ komanda

2013 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 00:11 val., peržiūros: 1646

Šiandien (11.03d.) Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Vilmistos" ir svečių "Vieningas Kaunas" krepšininkų. Komandos išties buvo vertos viena kitos, visą susitikimą vyravo atkakli kova, ir nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinių minučių. Tris kėlinukas atkakliai dirbę šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą prieš prasidedant paskutiam kėlinukui, tačiau jį puikiai sužaidę svečiai, tiesiog pastvėrė pergalę iš "Vilmitos", kuriai teko pripažinti svečių pranašumą. (56:62)

Pirmasis ketvirtis prasidėjo dvejais taškais su pražanga, kuriuos pelnė Deividas Plerpa iš "Vieningas Kaunas" komandos. Priekyje jie buvo neilgai, kadangi "Vilmista" žaidėjai turėjo kuo atsakyti ir netrukus rezultatas tapo (6:6). Vėl apsukas padidinę svečiai nutolo (6:12), bet jų varžovai nepasimetė ir žaidė savąjį krepšinį, taip tolygiai artėdami prie varžovų, o galiausiai kėlinuko gale tai pavyko, nes po jo rezultatas buvo (18:18).

Antrasis kėlinys staigmenų nepateikė, vyravo atkakli ir tolygi kova. Žaidimas buvo pakankamai aukšto tempo, nes kamuolys atsidurdavo tai vienos, tai kitos komandos puolimo zonoje, nepaisant to, kad nei šeimininkų, nei svečių nebuvo itin daug žaidėjų, bet ištverme pasigirti jie gali. "Vilmista" turėjo išsiskirianti ūgiu centro puolėją, todėl kiek įmanydami stengėsi jį išnaudoti, pastarajam netaip lengvai sekėsi po krepšiu, bet problemų varžovams pridarė, tačiau nepataikė daug metimų iš trijų taškų zonos, taigi šeimininkams pavyko įgyti nežymią persvarą (16:13).

Po ilgosios pertraukos žaidimas priminė pirmą pusę, kurioje vyko atkaklus susitikimas. "Vilmista" žaidė per savo vidurio puolėją, o "Vieningas Kaunas" daugiau rėmėsi komandiniais veiksmais, tačiau tai nepadėjo mažinti defcito, po trečio kėlinuko jų minusas padidėjo dar tašku. Visgi ketvirtame ketvirtyje lyg ant sparnų pradėjo žaisti svečiai. Atrodė, jog pastarieji rado raktą, kaip reikia žaisti. Nors intriga laikėsi iki paskutinių minučių, paskutinieji svečių ekipos skuboti metimai galutinai palaidojo jų viltis laimėti, daug netaiklių metimų atliko tas pats Giedrius Rinkevičius, kuriam fatališkai nekrito iš toli, "Vieningas Kaunas" įsirašė pergalę rezultatu (56:62).

Pakalbintas nugalėtojų komandos treneris teigė : "Šiandien ištiesų labai nepataikėme, žaidėme gan prastokai, nors ši salė nebloga, beje jų aukštas žmogus darė nemažai problemų, buvo sunku jį stabdyti. Nesitikime nei vienų lengvų rungtynių, esame pasimokę, tad visada einame kovoti iki galo, o jei reiks ir iki paskutinių minučių, kuriose spręsis nugalėtojas."

Vilmista: Giedrius Rinkevičius – 19 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis – 15 tšk. (5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 24 tšk., Deividas Plerpa – 22 tšk. (19 atk. kam., 8 išpr. praž.), Rokas Šapalas – 7 tšk.

Po dviejų pratęsimų ir įtampos „Omega“ išplėšė pergalę iš „Vieningas Kaunas“ komandos (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 00:58 val.)„Ekskomisarų biuras“ tik vieną kėlinį priešinosi „Vieningam Kaunui“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 23:34 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė „Vilmista“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 22:29 val.)„Rapala“ turėjo vargo prieš „Vieningą Kauną“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Rapala“ neturėjo vargo su „Vieningu Kaunu“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:31 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Restauratoriai“ lengvai įveikė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 08 d., šeštadienis, 18:56 val.)Arnoldo Karlos dvitaškis su sirena atnešė pergalę „Vieningam Kaunui“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 22:12 val.)