Sporto manija vs SK Mattas (92:77)Kauno Mero taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto Manija“ įveikė SK „Mattą“ ir pateko į pusfinalį

2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 01:09 val., peržiūros: 1228

Sekmadienio vakarą KKL "Kauno Mero Didžiojoje taurėje 2013" į ketvirtfinalio kovą stojo "Sporto Manija" (šeimininkai) ir SK "Mattas" (svečiai). Jau pirmojo ketvirčio metu "Sporto Manija" ėmė įrodinėti, kodėl yra laikoma šios poros favorite. Per pirmąsias dešimt žaidimo minučių šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (27:15). Antrojo kėlinuko metu SK "Mattas" atrodė užtikrinčiau ir skirtumui ne tik, kad neleido didėti, tačiau jis šiek tiek buvo sumažintas (52:42). Trečiame ketvirtyje komandos pasirodė identiškai ir tas pats 10-ies taškų skirtumas išliko prieš lemiamą ketvirtį. Labiau patyrę šeimininkai išlaikė pergalingą rezultatą savo pusėje ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (92:77).

Vos prasidėjus rungtynėms "Sporto Manijos" komanda pabandė pabėgti į priekį (7:2), neilgai trukus (12:4). Tačiau SK "Mattas" atsakė 5-iais taškais iš eilės ir sušvelnino skirtumą tarp komandų (12:9), vėliau (16:13). Tačiau ketvirtį galingai užbaigė šeimininkai, kurie spurtavo net 11:2 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių įgijo dviženklį pranašumą (27:15).

Antrasis kėlinukas prasidėjo Karoliui Abramavičiui pataikant iš toli, bet SK "Mattas" nesutriko ir atsakė spurtu 2:8, o skirtumas ištirpo iki 9-ių taškų (32:23). Neilgai trukus komandas skyrė jau tik 6 taškai (34:28). Daugiausiai Armino Šaulio pastangų dėka šeimininkai ir vėl nutolo dviženkliu skirtumu (41:30). Tačiau SK "Mattas" nestokojo ambicijų "įkasti" varžovams ir kovingu žaidimu vėl prisivijo varžovus. Po Arūno Rimo dvitaškio komandas skyrė jau tik 3 taškai (45:42). Vis tik, "Sporto Manija" antrąjį, kaip beje ir pirmajį, kėlinį užbaigė vėl sėkmingiau ir susigrąžino savo turėtą dviženklį pranašumą (52:42).

Nors trečiasis kėlinys prasidėjo SK "Matto" tritaškiu, tačiau greitai šeiminkai atsakė 6-iais taškais iš eilės ir grėsmingai nutolo (38:45). Nepaisant to, svečiai nesupanikavo ir sugebėjo atsitiesti spurtą 6:12 tritaškiu pradėjo ir užbaigė Arūnas Rimas, o skirtumas sumažėjo iki 7-ių taškų (64:57). Vis tik, kėlinio pabaigoje kiek tikslesni buvo šeimininkai, kurie atstatė pranašumą, turėtą prieš trečiąjį kėlinį (71:61).

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dar vienu mini SK "Matto" spurtu 2:6 (74:66), vėliau (78:71). Tačiau svečių jėgos seko, o "Sporto Manija" ir toliau rungtyniavo tolygiu ritmu bei susigrąžino sau įtikinamą pranašumą (87:73), o galiausiai laimėjo susitikimą rezultatu (92:77). Ši pergalė "Sporto Manijai" garantavo vietą pusfinalyje, kur susitiks su savo kita komanda "Sporto Manija – OTO".

Sporto manija: Arminas Šaulys – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 16 tšk. (17 atk. kam.), Karolis Abramavičius – 14 tšk., Laurynas Andrijauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Mindaugas Mackevičius – 12 tšk., Modestas Gailiūnas – 10 tšk.

SK Mattas: Arūnas Rimas – 18 tšk., Arūnas Giedraitis – 17 tšk., Aurimas Gavelis – 13 tšk., Eimantas Daunora – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Beveik visas rungtynes priekyje buvusi „Sporto Manija“ įveikė SK „Mattas“ (2013 spalio 07 d., pirmadienis, 01:18 val.)„ESS ‒ DNC“ nepajėgė pasipriešinti SK „Mattas“ puolimo mašinai (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 23:48 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ nepaliko didesnių vilčių kolegoms „Sporto Manijai“ (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)SK „Mattas“ peržengė Kauno „SRC“ barjerą (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 00:27 val.)Netikėtai ir lengvai BC "Gazuotas pienas" įveikė SK "Mattas" ekipą (2013 spalio 11 d., penktadienis, 20:23 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinys atnešė "Sporto manijai" pergalę (2013 spalio 04 d., penktadienis, 22:07 val.)Dramatiškoje kovoje iki paskutinių sekundžių „Kauno Mero Didžiosios Taurės“ bronzą iškovojo „Sporto Manija“ (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Gazuotas pienas" neturėjo vilčių prieš "Sporto manija" (2013 rugsėjo 29 d., sekmadienis, 21:09 val.)