GREEN DEATH vs LOKIAI (54:46)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Green Death" po atkaklios kovos įveikė "Lokius"

2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:36 val., peržiūros: 1729

Trečiadienį, Vasario 6 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės L pogrupio komandų: „Green Death“ (šeimininkai) ir „Lokiai“ (svečiai) ekipų. Po atkaklios kovos ir intriguojančios rungtynių pabaigos šeimininkai sugebėjo iškovoti pergalę. Rungtynių rezultatas – 54:46 (17:10, 9:17, 11:10, 17:9).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo apsikeisdamos tiksliomis atakomis. Tada svečiai surengė spurtą 0:6 ir įgijo keturių taškų pranašumą. Tačiau šeimininkai į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės ir susigražino pranašumą. O kėlinį jie užbaigė dar penkiais taškais be atsako ir kėlinį užbaigė turėdami septynių taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 17:10.

Antrą kėlinuką svečiai pradėjo dar viena gera atkarpa, šį kartą 0:5 ir sumažino skirtumą. Šeimininkai į tai atsakė keturiais G. Blažaičio taškais, tačiau tada svečiai surengė dar vieną spurtą, kurį inicijavo A.Kasparavičius pataikęs tritaškį metimą. Šis spurtas išlygino rezultatą. Šeimininkų komandos žaidėjas A.Grabauskas dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą, tačiau dar vienas A. Kasparavičiaus tritaškis vėl sugražino pranašumą svečiams. Rezultatas po dviejų kėlinių – 26:27.

rečiasis ketvirtis vėl prasidėjo atkaklia kova. Pradžioje šeimininkai buvo susigražinę pranašumą, tačiau vėliau svečiai vėl buvo persvėrė rezultatą savo naudai ir įgiję net penkių taškų pranašumą. Deja, šeimininkai kėlinio pabaigoje susiėmė ir pelnė penkis taškus be atsako, kurie leido jiems išlyginti rezultatą. Rezultatas po trijų kėlinių – 37:37.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo padriku svečių žaidimu ir šeimininkų spurtu 9:0, kuris leido jiems įgyti devynių taškų persvarą. Daugiausiai prie to prasidėjo A.Grabauskas pelnęs penkis taškus. Kėliniui artėjant į antrą pusę R. Žebrausko tritaškis buvo sumažinęs skirtumą iki trijų taškų, bet pabaigoje užtikrinčiau ir ramiau sužaidė šeimininkai, kurie sumetę penkis baudų metimus iš šešių sugebėjo išlaikyti pergalę savo rankose. Rezultatas po keturių kėlinių – 54:46.

Šeimininkų komandos treneris N.Krygeris sakė: „Buvo ankstyvos varžybos, ne visi spėjo susirinkti. Buvo žaidėjų, kurie atvažiavo tik į trečią kėlinį. Šiandien neįvertinom savo varžovo, tikėjomės lengvesnės pergalės. Taip ir nutinka, kai neįvertini, paskui turi žaisti iki pat galo.“

Svečių komandos treneris A.Kasparavičius sakė: „Varžybos buvo apylygės. Šiandien mums žaidimas neblogai klijavosi, tai tikėjomės pergalės. Tačiau ketvirtasis kėlinukas nesusiklostė taip gerai, todėl nepavyko iškovoti pirmosios pergalė antrajame etape.“

"Green Death" - Andrius Grabauskas 15 taškų, Giedrius Blažaitis 12 taškų, Igoris Konovalenko 8 taškai.

"Lokiai"- Mindaugas Grigaitis 12 taškų, Andrius Kasparavičius 9 taškai.

"Green Death" įveikė "VU KHF" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Krepsininkas.net" grupės autsaiderių dvikovoje įveikė "Lokius" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 21:31 val.)BC"Studentai" nesunkiai įveikė "Lokius" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:14 val.)"Green Death" nepaliko vilčių sezoną baigusiems "Lokiams" (2013 kovo 16 d., šeštadienis, 16:17 val.)"Darbas" neturėjo vargo kovoje su "Lokiais" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:44 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)"Green death" atsilaikė prieš Elektrėnų "Senąją versmę" (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Green Death" "Iššūkio" taurę pradėjo pergalingai (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Green Death lengvai susitvarkė su Elektrėnų Senąja Versme (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 00:11 val.)"Triobet" lengvai nugalėjo "Lokiai" komandą. (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 00:46 val.)