UNITED vs TAUVEGA (82:81)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“

2010 sausio 17 d., Sekmadienis, 16:30 val., peržiūros: 4644
Sekmadienį (01-17) „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko „C“ lygos „D“ pogrupio kaimynai „United“ (šeimininkai) ir „Tauvega“ (svečiai). Nuo rungtynių pradžios abi komandos žaidė gan banguotą žaidimą. Šioms rungtynės nugalėjo išaiškinti neužteko keturių kėlinių. Per pratęsimą ekipos ir toliau kovojo taškas į tašką. Labiau fortūna šiose varžybose šypsojosi „United‘ komandai , kuri rezultatyviai užbaigusi savo paskutinę ataką iškovojo pergalę minimaliu taškų skirtumu 82:81.

Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkų komanda. Kėlinio pabaigoje šeimininkai po trijų tolimų metimų iš eilės sugebėjo pranašumą padidinti iki dviženklio. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 20:10.

Antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmė svečių komandos krepšininkai. Puikiai žaidžiant po krepšiu jiems pavyko ne tik išlyginti pranašumą , bet ir po sėkmingiau užbaigto kėlinio pabaigos įgyti minimalią persvarą 35:36 (14:26).

Trečiame kėlinyje „United“ ekipa ir toliau žaidė padriką žaidimą. Neparuošti metimai iš sudėtingų situacijų ir pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių šeimininkų žaidėjams neleido mažinti deficito. „Tauvega“ pasinaudojusi varžovų duobe pradėjo didinti savo pranašumą. Prieš lemiamą ketvirti komandas skyrė 6 taškai 49:55 (14:19).

Ketvirtajame kėlinyje „United“ pademonstravo , kad šiandien nėra nusiteikę taip lengvai pasiduoti. Pakeitę puolimo taktiką ir pradėję spausti savo varžovus jie netrukus sumažino persvarą iki vieno taško (58:59). Tačiau persverti jos niekaip nepavyko. Kėlinuko viduryje svečiai vėl sugebėjo atitrūkti iki 5 taškų. Paskutinės minutės pradžioje spurtavę 7:0 šeimininkų žaidėjai persvėrė rezultatą savo naudai (67:65). Iki rungtynių pabaigos likus penkiom sekundėm rezultatas buvo lygus. „United“ komanda dar galėjo išplėšti pergalę , tačiau dėl geros gynybos jiems nepavyko suregzti rezultatyvios atakos. Po keturių kėlinių rezultatas buvo lygus 69:69 (20:14).

Pratęsimą abi komandos pradėjo susikaupusios. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, todėl rezultatas dažnai būdavo lygus. Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 29 sekundes „United“ komanda atsilikinėjo 1 tašku. Bandydami tempti laiką jie ilgai laikė kamuolį ir sėkmingai užbaigė savo ataką varžovams palikdami tik 5 sekundes. „Tauvega“ dar sugebėjo surengti ataką , tačiau mestas tolimas metimas nepasiekė tikslo. Galutis rezultatas buvo 82:81 (13:12).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris teigė : „- Malonu iškovoti pergalę, varžovai tikrai buvo geri. Deja gaila, kad net trys pagrindiniai žaidėjai yra traumuoti, vienas šiandien net žaidė su trauma, kiti žaidėjai dėl kitų priežasčių šiandien negalėjo žaisti, bet tikrai nenoriu nuvertinti varžovų. Gerai, kad ir ne visi susirinkę iškovojome pergalę, nors tikrai ji buvo labai sunki, turbūt dauguma žaidėjų sunkiai atsigavo po „sunkaus savaitgalio“.

"United" :
G.Jevstignejevas 23 ( 13 atk. kam , 10 išprovokuotų pražangų) , A.Malinauskas 18 ( 10 atk. kam).
"Tauvega" : R.Gudynas 27 , A.Ginevičius 22.
„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Ice" paskutinėmis sekundėmis išlaikė persvarą ir nugalėjo (2010 sausio 26 d., antradienis, 22:07 val.)Tik paskutiniame kėlinyje "United" palaužė varžovus (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 23:53 val.)„BPG & Banga“ įveikė „Tauvega“ (2010 vasario 02 d., antradienis, 22:02 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)“United” pergalingai pradėjo antrąjį ratą. (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 16:23 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį (2010 kovo 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)