A.S.K. „Persvara“ vs Veiverių „Amberis“ (63:67)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Veiverių „Amberis“ žengia toliau

2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 1062

Ketvirtadienį Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, mažos taurės, šešioliktfinalio antrosiose rungtynės ( pirmajame susitikime Veiverių "Amberis" įveikė varžovus 20 taškų skirtumu) , kuriose susitiko A.S.K "Persvara" (šeimininkai) ir Veiverių "Amberis" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo tolti nuo varžovų, tačiau "Amberiui" vis pavykdavo prisivyti varžovus, o sužaidę sėkmingiau paskutinį ketvirtį iškovojo sunkią pergalę, rezulatu -63:67.

Rungtynės prasidėjo A.S.K "Persvaros" spurtu 14:2, tačiau svečiams pavyko atsitiesti ir sumažimo skirtumą iki trijų taškų. Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir atstatė septynių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 18:11.

Prasidėjus antram ketvirčiui tarp ekipų užvirė tikra kova dėl kiekvieno centimetro aikštelės ir Veiverių "Amberio" ekipa pradėjo lipti varžovams ant kulnų, kol galiausia persvėrė rezultatą į savas rankas ir įgijo trijų taškų pranašumą ( 24:27). Šeimininkams besibaigiant ketvirčiui pavyko atstatyti minimalų pranašumą – 30:29.

Trečiam kėliniui prasidėjus šeimininkai vėl spurtavo atkarpą, kur tai jiems leido įgyti 11 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės Veiverių "Amberio" ekipa susistygavo savo žaidimą ir pavijo varžovus iki penkių taškų. Vis dėlto, A.S.K "Persvaros" ekipai per paskutines minutes pavyko atstatyti devynių taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių - 53:44.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui svečiai pademonstravo puikią gynybą ir laimėjo atkarpą net 13:0, kur tai jiems leido panaikinti skirtumą bei įgyti trijų taškų pranašumą. A.S.K "Persvara" dar bandė gelbėtis iš padėties , tačiau Veiverių "Amberio" ekipa išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė sunkią pergalę, rezultatu – 63:67.

Po laimėtų rungtynių Veiverių "Amberio" ekipos žaidėjas, S.Pažėra, kalbėjo:" Šiandien norėjome nugalėti varžovus, nors ir turėjome persvarą."

A.S.K. „Persvara“: Marius Satkevičius – 19 tšk. (7 perimt. kam.), Laurynas Žiugžlys – 16 tšk., Tautvydas Cylikas – 12 tšk.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Saimonas Pažėra – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Veiverių „Amberis“ atsirevanšavo „Kolegoms“ (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)Veiverių „Amberis“ palaužė „Simple“ komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „A.S.K. Persvarą“. (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:03 val.)Veiverių „Amberis“ nepasigailėjo „Milovanas“ komandos (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 15:08 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „KMAIK & Brevitrą“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:22 val.)Veiverių „Amberis“ turėjo pripažinti „Straight“ pranašumą (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Veiverių Amberis“ įveikė „VU KHF“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Veiverių Amberis“ nepasipriešino „Kolegoms“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 14:27 val.)Veiverių „Amberis“ įrodė pranašumą prieš „Simple“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 16:13 val.)Veiverių „Amberis“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kolegas“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 15:34 val.)