„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

KAUNO SRC vs SOLUM GRINDYS (71:75)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Prekybos ir Verslo mokykla, Poškaus 22. Kaunas

Kauno "SRC" rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti "Solum Grindų" pranašumą

2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 01:18 val., peržiūros: 3606

Trečiadienio vakarą Kauno "SRC" savo aikštėje priėmė "Solum Grindis". Viso susitikimo metu vyko atkakli ir lygi kova, o komandos įrodinėjo esančios verta viena kitos. Vis tik, ketvirtojo kėlinio lemiamomis akimirkomis kiek tiksliau sužaidė svečiai, kurie šaltakraujiškai sumetė baudų metimus, kurie ir nulėmė susitikimo baigtį (71:75).

Užtikrintai susitikimą pradėję "SRC" vyrai iš karto "truktelėjo" priekin ir atitrūko (9:3). Tačiau "Solum Grindys" greitai ne tik išlygino rungtynių rezultatą, tačiau ir persvėrė susitikimo svarstykles savo naudai (9:10). Aidas Makūnas pataikė iš toli, Andrius Bubelis bei Marius Čeponis pridėjo po du taškus, tuo tarpu svečiai atsakė taikliu Rolando Šunskio dvitaškiu (16:12). Tačiau per likusį kėlinio laiką šeimininkai taškų nebepelnė, o "Solum Grindys" nestoviniavo vietoje: Artūras Gelažiūnas sumetė dvi baudas, bei pataikė iš toli taip dar kartą persverdamas rungtynių rezultatą savo komandos naudai (16:17).

Antrojo kėlinio metu žaidimas aikštėje visiškai išsilygino. Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir skirtumas tarp ekipų kito labai lėtai. Vis tik, "Solum Grindys" sugebėjo šiek tiek padidinti savo pranašumą, kuris pasiekė šešių taškų ribą (21:27). Kauno "SRC" vyrai pajutę, kad leidus varžovams pabėgti, galima jų ir nebepavyti, padarė atitinkamas išvadas. Po mini spurto 6:2 skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų (27:29). Čia pat tokia pat sėkminga atkarpa atsakė ir svečiai, bei atstatė status kvo susitikime (29:35). Tačiau ketvirtį dviem taikliais tolimais "šūviais" užbaigė Aidas Makūnas ir Vitalius Mockus bei išlygino rungtynių rezultatą (35:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje "SRC" vyrai ir vėl "buksavo". Tuo pasinaudoję "Solum Grindų" krepšininkai vedini Martyno Motiejaičio ir Rolando Šunskio spurtavo 4:12 ir susikrovė sau kiek saugesnį pranašumą (39:47). Vitalius Mockus pelnė du taškus, o Arūnas Šunskis atsakė dviem taikliais baudų metimais (41:49). Aismantas Zasas pelnęs du taškus su pražanga kiek aptirpdė varžovų pranašumą (44:49), tačiau neilgam: Tadas Bindokas sumetė dvi baudas, o Arūnas Šunskis pelnė du taškus ir ekipas skyrė jau 9 taškai (44:53). Tačiau kėlinuką, sėkmingai užbaigė Vitalius Mockus. Žaidėjas pelnė du taškus, o kitos atakos metu sumetė keturias baudas ir aptirpdė savo komandos deficitą iki penkių taškų (48:53).

Dėka keturių iš eilės pelnytų Aismanto Zaso taškų ketvirtojo kėlinio pradžioje Kauno "SRC" vėl pradėjo alsuoti varžovams į nugaras (52:55). Tadas Litinskas dvitaškiu vėl kiek padidino "Solum Grindų" pranašumą, bet neilgam. Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir po labai ilgos pertraukos vėl išsiveržė į priekį (58:57). Rolandas Šunskis dvitaškiu persvėrė rezultatą savo ekipos naudai, o jau kitos atakos metu Aismantas Zasas dar kartą svarstykles pakreipė "SRC" naudai (60:59). Bet ir vėl, šeimininkų geros nuotaikos greitai baigėsi. "Solum Grindys" spurtavo 3:10 ir svečiai vėl priekyje (63:69). Milžiniškų komandinių pastangų dėka "SRC" vyrai dar kartą susitikime išlygino rezultatą (69:69), bet Arūnas Šunskis per visą aikštę perdavė kamuolį Rolandui Šunskiui, kuris pelnė du lengvus taškus, o kitos atakos metu "SRC" savo taškų kraitį papildė tik viena taiklia bauda iš dviejų (70:71). Arūnas Šunskis stojęs mesti baudų neklydo, o "SRC" vyrai dar kartą realizavo tik vieną baudą iš dviejų (71:73). Paskutinį tašką susitikime padėjo Artūras Gelažiūnas sumetęs dvi baudas (71:75).

Po rungtynių Kauno "SRC" treneris Algirdas Žadeikis netryško optimizmu: "Pritrūko pirmą, antrą ir gal net trečio kėlinio dalyje normalaus, šaltakraujiško žaidimo. Mūsų žaidimas pirmoje pusėje buvo "bėk ir mesk". Pabaigoje pradėjus komandai žaisti normaliau ir rezultatas pasidarė kitas, o rungtynių nugalėtoją manau daugiausiai lėmė sėkmė. Varžovai buvo kaip varžovai – normalūs ir įveikiami. Jei pralaimėjome, vadinasi jie geri".

"Solum Grindų" treneris Andrius Knezys apie susitikimą kalbėjo lakiniškai: "Paprasčiausiai pergalę šiandien lėmė geriau ir tiksliau sužaista pabaiga. Reikiamu momentu sumetėme šaltakraujiškai baudų metimus, reikiamu momentu subaudavome ir suprantama kažkiek pasisekė. Varžovai ganėtinai stiprūs, o ypač jų maži žaidėjai. Mūsų gal priekinė linija šiandien buvo stipresnė, dėl to ir nugalėjome".

Kauno "SRC" gretose išsiskyrė: Aismantas Zasas (12 atk. kam), Vitalius Mockus (4 perimti kam) ir Laimonas Garnelis po 13 taškų

"Solum Grindis" į pergalę vedė: Rolandas Šunskis 18 taškų (9 atk. kam, 4 perimti kam), Arūnas Šunskis 13 taškų (6 atk. kam, 5 rez. perd), Artūras Gelažiūnas ir Martynas Motiejaitis po 12 taškų

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)Anonimas2011 lapkričio 04 d., 13:12 val.

Teisingai, apranga turi buti tvarkinga, o ne kazkoks madu sou

Anonimas2011 lapkričio 04 d., 02:00 val.

Statistas - turiu pasakyti tris dalykus:

1. Oficialiame rungtyniu protokole, uz kuri oficialesnio nera ir vargu ar gali buti jusu didziai gerbiamas A. Ramanavicius pazymetas kaip nezaides, todel jis NEZAIDE.

2. Visuomet yra zmogiskojo faktoriaus tikimybe ir pasitaiko, kad sekretore kartais netycia neuzzymi vieno ar kito zaidejo. Taciau siuo atveju ir as rasiau laika ir pas mane jis lyg tycia irgi yra pazymetas kaip nezaides, todel turejo ir sekretore ir as susivelti.

3. Galiausiai niekas nesako, kad yra NEIMANOMA jog suklystu net du zmones (pasitaiko, kad ir vedes nepataiko), taciau kai komada zaidzia tokiomis snargletomis, bezpridelnomis aprangomis, lai man komentatoriai nepasakoja, jog ne taip uzrasiau kazkam minutes ar dar koki fignia. Vienas zalias, kitas baltas, trecias smelio spalvos ar dar dangaus melymymo. Vienas isvis be numeriu, kitas su numeriu ant galo, bet be numerio ant priekio, o kad jau numeris ant sortu ir ant maikes sutaptu tai net nekalbu. Taip, kad sorry, niekuo negaliu padeti.   

Anonimas2011 lapkričio 03 d., 23:00 val.

na vyrai, kas cia su jumis, ner talismano, ner pergaliu ?

Panašios naujienos:
"Kauno SRC" neturėjo jokio vargo su "Solum Grindimis" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:57 val.)Galingas spurtas lemiamo ketvirčio pradžioje padėjo "United" patiesti "Solum Grindis" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 15:40 val.)"ASU & Pilėnai" pranoko "Solum Grindų" penketuką (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 00:49 val.)"Forto Amicus & Gamteka" neturėjo vargo su "Solum Grindys" komanda (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės auksinė komanda (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 01:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" varžybų pabaigoje palaužė "Solum grindis" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:30 val.)"Kauno SRC" palaužė "ASU & Pilėnus" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno SRC" perėmė rungtynių vadžias ir patiesė "Stašaitis & Partners Advokatų Kontorą" (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 23:30 val.)"Renversa" po atkaklios kovos palaužė "Solum Grindis" ir priartėjo prie finalo (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 21:33 val.)"Kauno SRC" nušlavė "Darbą" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 23:52 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu