Trukmė & Kautra – DB vs Sabonio krepšinio centras (75:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 12 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių

2014 kovo 12 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 1078

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Trukmė & Kautra – DB" (šeimininkai) mėgino nutraukti penkių iš eilės patirtų nesėkmių seriją. Savo ruožtu "Sabonio krepšinio centras" mėgino šią seriją pratęsti iki šešių. Dar įdomiau tai, kad šeimininkų pralaimėjimų virtinė prasidėjo būtent nuo pralaimėjimo šiandieniniams varžovams. Daug labiau patyrusi "Sabonio krepšinio centro" komanda puikiai pradėjo susitikimą ir ilgą laiką užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą. Vis tik, susitikimo pabaigoje "Trukmė & Kautra – DB" pamėgino atkurti intrigą, tačiau laiko pergalei pasiekti buvo likę per mažai ir susitikimas baigėsi "Sabonio krepšinio centro" pergale rezultatu (75:82).

Susitikimo pradžioje "Sabonio Krepšinio Centras" surengė tritaškių metimų konkursą ir varžovus tiesiog paskandino tolimų metimų lietuje. Darius Sirtautas buvo pagrindinis "Sabonio Krepšinio Centro" pirmojo sėkmingo kėlinio žvaigždė. Patyręs krepšinio vilkas per pirmas dešimt minučių "įsūdė" keturis tolimus metimus iš tiek pat bandymų. Apskirtai iš 25-ių per kėlinį pelnytų taškų, svečiai net 21 pelnė būtent tolimais metimais. Nors "Trukmė & Kautra – DB" šio kėlinio metu taip pat puolė ganėtinai neblogai, tačiau vis tiek po pirmųjų dešimties žaidimo minučių atsilikinėjo 8-iais taškais (25:17).

Antrojo ketvirčio metu situacija buvo labai panaši. Darius Sirtautas ir toliau žibėjo visu gražumu, o jo vedini svečiai smaginosi puolime. "Trukmė & Kautra – DB" ir vėl atrodė visai neblogai puolant, tačiau skylėta gynyba šeimininkus prieš ilgąją pertrauką pastatė į dar sunkesnę padėtį – deficitas išaugo jau iki 13-os taškų (49:35).

Itin sėkminga "Sabonio Krepšinio Centro" trečiojo kėlinio pradžia atrodė, jog palaidos šeimininkus. Svečiai laimėjo atkarpą 13:4, o ekipas skyrė jau 23 taškai (62:39). Tačiau anksčiau laiko nurašyti nieko nedera, būtent tokią tiesą patvirtino "Trukmė & Kautra – DB". Šeimininkai iki kėlinio pabaigos pelnė 15 taškų, o praleido vos tris ir skirtumas sumenko iki 11-os taškų (65:54).

Paskutiniųjų dešimties minučių metu jautėsi, jog "Sabonio Krepšinio Centro" ekipos jėgos senka. Vis tik, jėgų kurį laiką dar pakako išlaikyti dviženklį pranašumą (73:63). Tačiau tada šeimininkai spurtavo 0:6 ir skirtumas sumenko iki 4-ių taškų (73:69), vėliau (75:71). Kėliniui priartėjus visai prie pabaigos intriga pasiekė epogėjų ir komandas skyrė jau tik du taškai (77:75). Tačiau lemiamu momentu savo žodį tarė patirtis. Vyresnė ir gerokai daugiau patirties turinti svečių komanda pelnė 5-is taškus be atsako bei įtvirtino pergalę rezultatu (82:75).

Po susitikimo "Sabonio Krepšinio Centro" ekipos žaidėjas Mantas Masilionis kalbėjo: "Manau, kad nebuvo didelės intrigos. Mūsų komanda į šį susitikimą susirinko negausios sudėties – vos šeši. Buvo sunku žaisti ir išlaikyti visą laiką aukštą tempą. Manau, kad sužaidėme taip, kaip turėjome sužaisti. Padarėme keletą duobių, tačiau tokiame susitikime šešiese negalime visą laiką žaisti labai intensyviai, bėgti ir nubėgti. Varžovų komanda labai stipri, o mes neturėjome ko prarasti. Kiek mūsų buvo, taip ir sužaidėme". Paprašytas pakomentuoti tai, kad varžovai ilgą laiką šį sezoną demonstravo pavydėtiną sportinę formą ir ilgai buvo vienintelė nepralaimėjusi "Įmonių" lygos komanda. Vis tik, dabar ji duobėje. Mantas Masilionis į tai atsakė: "Dabar pavasaris, gal vitaminų trūkumas, tai vienas niuansas. Kitas niuansas, kad žmonės galbūt daug dirba, neturi kada treniruotis. Dažniausiai pavasario mėnesiai yra pakankamai sudėtingi darbuose, nors negaliu komentuoti ką jie dirba. Sakyčiau gal jie tauposi atkrintamosioms varžyboms, gal ne visi pagrindiniai žaidėjai renkasi. Mes savo ruožtu rungtyniaujame lygiai taip pat banguotai, ne visada surenkame stipriausią sudėtį. Varžovai šiandien žaidė taip, kaip mes leidome. Jei mums einasi gerai, tuomet ir varžovams sunkiau. Mūsų komanda žaidžia daugiau "iš patirties", o varžovai jaunesni ir bando tai išnaudoti. Tai stipri komanda ir manau, kad ateityje galbūt dar kažkur susitiksime su jais".

"Trukmės & Kautros – DB" trenerio pareigas einantis Tadas Vaitkūnas po rungtynių sakė: "Mums šiandien pritrūko patirties. Varžovai žaidė tikrai gerai ir gražiai, matėsi komandinis darbas. Pas mus dar nepilna sudėtis ir kažkiek pritrūko sėkmės. Vis tik, manau, kad pralaimėjimo priežastis tai geras, gražus ir komandinis varžovų žaidimas".

Trukmė & Kautra – DB: Žilvinas Danielius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 16 tšk., Paulius Grėbliūnas – 15 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 12 tšk., Tadas Vaitkūnas – 11 tšk.

Sabonio krepšinio centras: Darius Sirtautas – 29 tšk., Mantas Masilionis – 18 tšk., Vytautas Žvirblis – 18 tšk., Irmantas Birbalas – 10 tšk. (20 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)