Omega vs Celsis (58:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą.

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 22:34 val., peržiūros: 1420

Penktadienį, vasario 20 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę "Omega" ir svečiai "Celsis". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:21). Antrame kėlinyje "Celsio" ekipai pavyko dar labiau padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 13 taškų – (29:42). Trečiame kėlinyje geriau pavyko sužaisti "Omegos" ekipai, kuri sumažino atsilikimą iki 7 taškų – (46:53). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko sužaisti užtikrinčiau ir rungtynės baigėsi "Celsis" ekipos pergalę rezultatu – (58:72).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Celsis" ekipos žaidėjo pelnytais dviem taškais, vėliau "Omega" ekipa pelnė 4 iš eilės taškus ir sužaidus vieną minutę rezultatas buvo – (4:2). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiai įsiveržė minimalia persvara į priekį – (9:10). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai – (15:12), bet išlaikyti iki kėlinio pabaigos nepavyko. Per likusį laiką svečiai surengė spurtą – (0:9) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:21).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo "Celsis" ekipai, kuri sužaidus 3 minutes laimėjo atkarpą – (6:13), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki dviženklio – (21:34). Sužaidus dar 3 minutes"Omega" laimėjo atkarpą – (5:0) ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 8 taškų – (34:26). Visgi per likusį laiką svečiams pavyko padidinti skirtumą dar 5 taškais ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:42).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Omegos" komandos pelnytais taškais. Šeimininkams pavyko laimėti pirmų 5 minučių atkarpą – (10:4) ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 7 taškų – (39:46). Antroje kėlinio dalyje komandoms pavyko sužaisti apylygiai ir po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 7 taškai – (46:53).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo abiejų komandų tiksliomis atakomis. Sužaidus 5 minutes svečiams pavyko laimėti atkarpą – (54:65) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 11 taškų – (54:65). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (4:7) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (58:72).

Omega: Remigijus Kasperavičius – 19 tšk., Donatas Šliogeris – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Liesis – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

Celsis: Julius Svirka – 24 tšk., Žilvinas Balynas – 22 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Bartkus – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)„Celsis“turėjo gerokai pavargti dvikovoje su „KMT“. (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 01:21 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)