Eoltas vs LSMU VA & Statybų vizija (38:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai

2013 gruodžio 06 d., Penktadienis, 00:10 val., peržiūros: 1417

Ketvirtadienį, gruodžio 5 dieną, Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Eoltas" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizija" (svečiai). Aikštelės šeimininkai tik pirmajame ketvirtyje sugebėjo pasipriešinti svečiams ir užtikrintą pergalę iškovojo "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipa rezultatu – 38:66.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 5:6), tačiau pirmieji šios dienos rungtynės spurtavo svečiai , kurie laimėjo atkarpą 5:0 , ir įgijo 6 taškų pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis taiklus A.Didžiapetrio tritaškis metimas sumažino skirtumą perpus. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 10:13.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Eolto" ekipai toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus ir "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipa įgijo 7 taškų pranašumą. Toliau svečiai pademonstravo kietą gynybą, kur šeimininkams tai buvo neįkandamas dalykas, ir tuo pasinaudoję "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipa laimėjo atkarpą net 13:0, kur pranašumas išaugo iki dviženklio. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 15:32.

Trečiam kėlinukui prasidėjus toliau svečių ekipos pranašumas tik augo , o "Eolto" ekipa nerado niekaip priešnuodžio prieš T.Žvaliausko galingus dėjimus ir po gražaus M.Petrausko perdavimo galingu dėjimu T.Žvaliauskas padidino pranašumą iki 23 taškų ( 21:44). Likus žaisti apie dvi minutes komandos pasikeitė taikliomis atakomis ir tarp ekipų išliko 23 taškų skirtumas. Rezultatas – 26:49.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau "LSMU VA & Statybų vizijos" puolimas buvo nesustabdomas, kur pranašumą padidino iki 31 taško ( 31:62). Besibaigiant kėlinukui "Eolto" ekipai pavyko apmažinti skirtumą iki 28 taškų ir triuškinančią pergalę iškovojo "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipa, rezultatu – 38:66.

Po laimėtų rungtynių "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipos žaidėjai gerai nusiteikę ,tiesiog, pasisakė po vieną žodį:" Naktį. Tėvynėje. Kodėl. Sugalvojo. Laimėti. Po naujų. Apsamanosim."

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 11 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Darius Jucevičius – 8 tšk., Karolis Gervė – 5 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Tomas Žvaliauskas – 23 tšk. (17 atk. kam., 5 perimt. kam.), Giedrius Babrauskas – 12 tšk., Marius Petrauskas – 9 tšk.

„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)"LSMU VA & Statybų vizija" tik per pratęsima sugebėjo įrodyti savo pranašumą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:50 val.)