BC GAZUOTAS PIENAS vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA (58:79)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

"Sporto Manija & Amici Pizza" pelnė pergalę bei vietą aštuntfinalyje

2012 balandžio 04 d., Trečiadienis, 21:46 val., peržiūros: 3498

Trečiadienį (04.04) Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "C" lygos "Topsport" pirmenybių aštuntfinalio antrosios varžybos, kuriose susitiko vietos BC "Gazuotas Pienas" ir svečiai "Sporto Manija & Amici Pizza". Pirmosios minutės buvo gan atkaklios, šeimininkai išsiveržė į priekį. Vėliau svečiai persvėrė rezultatą ir laimėjo ketvirtį. Antrajame kėlinyje "Sporto Manija & Amici Pizza" toliau didino savo pranašumą, kas jiems puikiai sekėsi, ir laimėjo dar vieną kėlinuką. Trečiajame kėlinyje ekipos rungtyniavo gan panašiai. Vis tik svečiai prie turėtos persvaros pridėjo dar 4 taškus ir po trijų kėlinių skirtumas buvo jau 14 taškų. Paskutiniajame kėlinyje BC "Gazuotas Pienas" visiškai prarado motyvaciją ir gan dideliu skirtumu pralaimėjo susitikimą (58:79).

Pirmojo kėlinuko pradžia buvo sėkmingesnė aikštelės šeimininkams, šie išsiveržė į priekį (9:2). Netrukus "Sporto Manija & Amici Pizza" spurtavo (8:0) ir persvėrė rezultatą savo naudai, bei laimėjo pirmąsias 10 minučių (16:18).

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau demonstravo geresnės kokybės žaidimą. Nuo pat pradžių šie ėmėsi iniciatyvos ir padidino turėtą pranašumą iki 9 taškų. Pabaigoje ekipos sužaidė labai panašiai ir skirtumas pakito 2 taškais (28:39).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė ne itin rezultatyviai. Kėlinio pradžią tradiciškai puikiai pradėjo "Sporto Manija & Amici Pizza" žaidėjai ir padidino skirtumą tarp ekipų iki 17 taškų. Po to sekė daug pražangų, o toks stilius geriau tiko BC "Gazuotas Pienas" komandai ir šie sumažino deficitą iki 14 taškų (40:54).

Paskutiniajame kėlinuke vėlgi scenarijus kartojosi ir svečių ekipos žaidėjai surengė dar vieną spurtą (13:7), po kurio pastarieji dar labiau padidino pranašumą. Likusi kėlinio dalis buvo nekovinga, rezultatas buvo daugiau nei įtikinamas, taigi pergalę šiandienos rungtynėse šventė "Sporto Manija & Amici Pizza" (58:79).

"Sporto Manija & Amici Pizza" ekipą į pergalę vedė Ruslanas Babilevas (14 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis) Rokas Barkauskas (14 tšk. 4 atk.kam) Rytis Adžgauskas (15 tšk. 7 išpr.praž)

BC "Gazuotas Pienas" Tomas Bumbulevičius (25 tšk. 7 atk.kam) Mantvydas Balčiūnas (10 tšk. 6 atk.kam) Mantas Semėnas (8 tšk. 6 atk.kam)

Po rungtynių BC "Gazuotas Pienas" treneris Jomantas Eibukas teigė: "Neišlaikėme persvaros. Užpuvome nenormaliai. Būtume trečias žaidę, galbūt būtų kitaip baigęsi, o dabar varžovai atitrūko. Mes nuleidome rankas ir pralaimėjome. Pasirodėme prasčiau nei praėjusiais metais. Tikėkimės kitais metais bus geriau".

"Sporto Manija & Amici Pizza" vyriausiasis treneris Darius Laskys po rungtynių kalbėjo: "Jaučiamės tikrai gerai, kai išeini į tolimesnes kovas, visada gerai jautiesi. Kad ir kokia bebūtų lyga ar komanda. Atkrintamosios, yra atkrintamosios, kai tolimesnis likimas priklauso nuo kiekvieno taško. Na, ir mums, aišku mums pirmosios rungtynės nepasisekė. Šiandien vyrai buvo užsivedę, netaleidome žaidėjų, išnaudojome savo ūgį. Priešininkai prieš mūsų didelius žaidėjus nesugebėjo apsiginti". Paklaustas ką mano apie ketvirfinalio kovą, kurioje žais dvi "Sporto Manijos" dukterinės ekipos treneris teigė: "Na, kaip tai bus principinė kova, aišku, norėtųsi, kad tai būtų finalas. Na, bet yra kaip yra. Vieni kitus pažįstame kaip nuluptus, netgi treniruojamės kartu, bet tai ir bus labai įdomu kas nugalės".

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

zalias_kraujas2012 balandžio 05 d., 00:32 val.

nenusimink Jomka, viskas ok, kita meta tikrai bus geriau! Pralaimejote kovoje, o tai svarbiausia

Grigorijus2012 balandžio 05 d., 00:18 val.

Astuntfinaliai dar tik prasides :)

Grigorijus2012 balandžio 05 d., 00:17 val.

Taigi dar astuntfinalio nebuvo, o apie ketvirtfinalius rasote :)

"Sporto Manija & Amici Pizza" išlaikė pergalę savo rankose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" pamokė KK "Persvarą" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Sporto Manija & Amici Pizza“ įveikė "Legatas" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Sporto manija & Amici Pizza" palaužė "Bangos & Lyga.eu" pasipriešinimą (2012 vasario 03 d., penktadienis, 21:40 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" antroje rungtynių pusėje nukovė "BC Liuksą" (2011 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Jaunieji "Sporto Manijos & Amici Pizza" krepšininkai neleido net pagalvoti apie pergalę "Kauno Liberalams" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)Sporto manija & amici pizza įrodė savo pranašumą prieš BC AMBI (2012 kovo 09 d., penktadienis, 23:29 val.)Permaingose rungtynėse "Sporto Manija & Amici Pizza" įrodė savo pranašumą prieš "Naną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 22:21 val.)"Sporto manija & Amici pizza" be didesnio vargo įveikė "BC Ambi" ekipą (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:32 val.)