ONE nuotykių parkas vs ISM (82:63)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"One Nuotykių Parkas" šventė pergalę

2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 2450

Trečiadienį (03.14), Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi J pogrupio komandos „One Nuotykių Parkas“ (šeimininkai) ir „ISM“ (svečiai). Visą laiką priekyje buvę aikštelės šeimininkai trečiajame kėlinyje sugebėjo padidinti savo persvarą ir iškovoti svarią pergalę. Rungtynių rezultatas – 82:63 (18:14, 16:16, 23:12, 25:21).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo svečių komandos žaidėjas A.Gendvilas, tačiau iš kart po to sekė šeimininkų komandos spurtas 11:0, prie kurio daugiausiai prisidėjo R.Stanionis pelnęs 4 taškus ir L.Valuckas pataikęs tritaškį. Po šio nokdauno svečiai atsigavo ir pelnė 7 taškus iš eilės, 5 iš jų S.Staponas. Komandas skyrė 2 taškai. Vėliau žaidimas buvo apylygis, tik kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė 3 tikslias atakas iš eilės, kurių dvi tiksliais metimais užbaigė L.Valuckas, sugebėjo susikrauti didesnį pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 18:14..

Antrą ketvirtį komandos sužaidė lygiai. Nors šeimininkai žaidė agresyviai ir metė daug baudų metimų, tačiau dauguma jų buvo netaiklūs. Svečiai i tiksliais šeimininkų atakas atsakydavo tritaškiais metimai, kurių šiame ketvirtyje jie pataikė net 4, du pridėjo S.Staponas, po vieną M.Kemzūra ir A.Lakštutis. Tačiau svečiams nepavyko sumažinti skirtumo ir kėlinį pabaigė turėdami 4 taškų deficitą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 34:30.

Trečią kėlinį kur kas tiksliau pradėjo šeimininkai, jie pelnė 10 taškų be atsako. Prie to daugiausiai prisidėjo M.Dilys pelnęs 5 taškus ir L.Valuckas pataikęs tritaškį. Taip šeimininkai sugebėjo įgyti 14 taškų persvarą. Kėliniui artėjant į pabaigą komandas skyrė 19 taškų, tačiau tada svečiai pataikė du tritaškius ir sugebėjo sumažinti persvarą. Rezultatas po ketvirčio – 57:42.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai nenuleido rankų ir stengėsi sumažinti persvarą. Jiems tai buvo pavykę, po A. Lakštučio metimo komandas skyrė tik 8 taškai. Tačiau tada šeimininkai sužaidė tiksliau ir užtikrinčiau. Puolime iniciatyvos ėmėsi M.Dilys, ketvirtajame kėlinyje pelnęs 12 taškų. Svečiai atrodė sutrikę ir nerado kelių link varžovų krepšio. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 82:63.

Po rungtynių „One Nuotykių Parkas“ komandos treneris, Laurynas Valuckas sakė: "Sunkiai pradėjom, reikėjo laiko įsivažiuoti. Komanda žaidė emocingai, nes visi norėjo laimėti“

„ISM“ komandos treneris, Mindaugas Kemzūra sakė: „Stengėmės, kovojom. Čia mums kaip ir našta gavosi pabaigti antrą etapą, nes daug žaidėjų išbyrėję. Tai nebeliko tokio azarto, nebėra lyderių ir negalim pakovoti taip, kaip pirmam etape“.

Šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Mindaugas Dilys pelnęs 29 tšk. (6 išprovokuotos pražangos), Laurynas Valuckas pridėjo 22 tšk. ir 6 rez. perdavimus, o Tadas Lukoševičius 14 tšk.

Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Andrius Lakštutis 20 tšk. (5 perimti kamuoliai), Silvestras Staponas 14 tšk., Adomas Gendvilas 12 tšk.

"ONE Nuotykių Parkas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:27 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:21 val.)"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 09:35 val.)"One nuotykių parkas" turėjo pripažinti "Spartos" pranašumą (2012 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)"ONE nuotykių parkas & Kėdainiai" antroje varžybų pusėje įveikė KK "Snaiperius" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 20:45 val.)"Robotukų Armija" be didesnių pastangų susidorojo su "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:59 val.)"Sparta" iškovojo nesunkią pergalę namuose (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)"Farada" po dramatiškų paskutiniųjų sekundžių išplėšė pergalę (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)