JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs ACHEMA & TELEMAX (68:87)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą

2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 23:37 val., peržiūros: 2609

Sekmadienį, kovo 11 dieną, Kauno sporto mokyklos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Jaunalietuvių sporto organizacija" (šeimininkai) ir "Achema & Telemax" (svečiai). Prasidėjus rungtynėms tarp komandų vyko atkakli kova. Nė vienai komandai nepavykdavo įrodyti didesnio savo pranašumo. Po dviejų kėlinukų svečiai buvo priekyje 4 taškais. Po ilgosios pertraukos sužaidus 3 minutes "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipa buvo nubausta technine pražanga ir nuo to epizodo svečiai pradėjo spurtuoti, ir padidino pranašumą iki 19 taškų, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Pergalę šventė "Achema & Telemax" ekipa, rezultatu – 68:87.

Nuo pat pirmųjų minučių kova vyko taškas į tašką, tačiau pirmieji spurtavo šeimininkai ir įsiveržė į priekį 7 taškais ( 16:9). Svečiai atsakė tuo pačiu ir sumažino skirtumą iki minimumo. Kelios greitos šeimininkų atakos padidino pranašumą iki 5 taškų. Einant ketvirčiui į pabaigą svečiai sušvelnino rezultatą iki 2 taškų. Rezultatas po kėlinuko – 21:19.

Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie savo pranašumą padidino iki 6 taškų, tačiau svečiai spurtavo 10:0 atkarpa ir persvėrė rezultatą savo naudai ( 25:29). Toliau žaidimo eigoje šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vieno taško (29:30), bet svečiai realizuodami baudos metimus padidino savo pranašumą iki 4 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 31:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau tarp komandų vyko atkakli kova, nė vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau sužaidus 3 minutes "Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipa gavo techninę pražangą ir nuo to epizodo svečiai pradėjo spurtuoti, ir padidino pranašumą iki 13 taškų. Šeimininkai bandė atsitiesti keliomis taikliomis atakomis, bet vėl svečiai spurtavo 8:0 ir padidino savo pranašumą iki 19 taškų. Rezultatas – 41:60.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau sunkiai sekėsi šeimininkams surasti savąjį žaidimą. Niekaip jiems nepavykdavo sumažinti rezultato. Sužaidus 5 minutes svečiai turėjau jau 24 taškų pranašumą ( 56:80), bet šeimininkai sugelbėjo spurtuoti 7:0 ir sumažinti skirtumą iki 17 taškų. Toliau žaidimo eigoje svečiai keliomis sėkmingomis atakomis atstatė pranašumą ( 63:85). Per likusias minutes šeiminkams pavyko sumažinti skirtumą tik trimis taškais. Galutinis rezultatas – 68:87.

Po laimėtų rungtynių "Achemos & Telemax" komandos žaidėjas kalbėjo:" Svarbiausia buvo šiandiena susirinkti mums penkiese, nes varžybos nelabai, ką lėmė mums, o dėl varžovų nežinau. Nerviškai , kai kurie žaidėjai varžovų neatlaikė ir palūžo. Metėm metėm į krepšį ir įmetėme, aišku, daugiau negu jie ir laimėjome."

"Jaunalietuvių sporto organizacija": T.Navickas ( 24tšk. 17 atk.kam.), T.Abišala ( 16tšk.), E.Griškevičius ( 10tšk.)

"Achema & Telemax": M.Šateika ( 31tšk. 18 atk.kam.), M.Čeponis ( 24tšk.), A.Nausėda ( 10tšk. 10 atk.kam. 9 rez.perd.)

"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija" (2011 spalio 25 d., antradienis, 00:27 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" sutriuškino "Dobilą" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 00:13 val.)"Kauno oro uostas & lana lecta" po pratęsimo palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 22:33 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Minordija" varžybų pabaigoje palaužė "Jaunalietuvių sporto organizaciją" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 23:41 val.)Kietose rungtynėse pergale džiaugėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitvarkė su "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Achemos & Telemax" komandos šeštukas įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" ekipą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:14 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)