JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs SWECO HIDROPROJEKTAS & GeoNT PROJEKTAI (80:77)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ po dramatiškos kovos pateko į pusfinalį

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 10:44 val., peržiūros: 1657

Sekmadienį (04.14) Kauno centro sporto mokykloje įvyko įmonių lygos ketvirtfinalio antroji dvikova tarp „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ (šeimininkai) ir „Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai” (svečiai). Susitikimas prasidėjo identiškai abejoms ekipoms, tik 1 tašku kėlinio pabaigoje į priekį sugebėjo išsiveržti svečiai. Antrajame kėlinyje „Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai” ekipa sugebėjo dar labiau padidino savo persvarą. Trečiajame ketvirtyje atkirtį davė aikštelės šeimininkai ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, bei bendrajame rezultate išsiveržti į priekį. Paskutiniajame kėlinyje ekipos žaidė labai įtemptą žaidimą ir tik paskutiniosiomis sekundėmis realizuotas metimas iškovojo „Jaunalietuvių Sporto Organizacijai“ pergalę (80:77).

Dvikovą svečiai pradėjo truputį išsiveržę į priekį, tačiau varžovai taip pat atsakė keliais taikliais metimais ir apvertė viską aukštyn kojomis. Vis tik ketvirčio viduryje „Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai” dar kartą parodė savo charakterį ir pabėgo nuo persekiotojų. Paskutiniąsias dvi atakas puikiai sužaidę šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 1 taško (14:15).

Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau įnirtingai varžėsi, o skirtumas siekė vos 2 taškus. Tik surengę ilgą atkarpą svečiai nutolo per 5 taškus. Tuo tarpu pabaigoje komandos rungtyniavo gan panašiai ir tai lėmė, jog skirtumas pakito minimaliai (33:39).

Trečiajame kėlinyje „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ nieko nelaukdami, pradėjo atkarpa, po kurios rezultatas tapo lygus. Nors didžiąją kėlinio dalį svečiai buvo priekyje, tačiau pabaigoje aikštelės šeimininkai įrodė savo pranašumą ir persvėrė rezultatą (62:59).

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai vėlgi demonstravo puikų krepšinį, bei padidino savąją persvarą iki 9 taškų. Vis tik ilga ir kupina pražangų atkarpa leido „Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai” komandai dar kartą išsiveržti į priekį. Paskutiniosiomis minutėmis šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą o paskutiniosiomis sekundėmis taiklus M.Valaičio tritaškis metimas išplėšė pergalę iš varžovų rankų (80:77).

Po rungtynių „Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai” ekipos treneris Rimantas Undraitis kalbėjo: „Geras buvo žaidimas, neblogai apsiginėme. Mes buvome šešiese, o žaidėme prieš jų dvylika žaidėjų. Pergalę, tai lėmė smulkmenos, kažkur teisėjai suklydo, kažkur mes suklydome, kažkur nepagautas kamuolys. Na o pabaigoje taiklus tritaškis užbaigė mūsų pasirodymą. Varžovai stiprūs, linkime sėkmės jiems ir tikimės kad nugalės finale“.

„Jaunalietuvių Sporto Organizacijos“ vyriausiasis treneris Vytautas Mikuckis kalbėjo: „Šiek tiek perdegėme rungtynėse, tikėjomės, aišku pergalės. Taip gavosi, kad vos nepralaimėjome, ketvirtajame turėjome 9 taškus persvaros, galvojome, jog pergalė kišenėje, tačiau pralaimėjo atkarpą 10:0 ir teko susigriebti, bet šiaip ne taip nugalėjome“.

Jaunalietuvių Sporto Organizacija po atkaklios kovos palaužė Celsį ir žengė į finalą (2013 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:00 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" - stipriausi "Įmonių" lygoje (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 08:19 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" ir toliau neklumpa (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 08:48 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" neklupdami žygiuoja toliau (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Viči" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:08 val.)