Compensa vs KMAIK (57:80)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau

2016 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 22:17 val., peržiūros: 1306

Ketvirtadienio vakarą Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ ( šeimininkai) ir „Compensa“ (svečiai). Primename, kad pirmajame susitikime „KMAIK“ ekipa įveikė „Compensa“ minimaliu pranašumu (59:63).

Rungtynių dvikova prasidėjo labai nerezultatyviai. Nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo (5:5). Vis dėlto, puolime geriau atrodė „KMAIK“ , tačiau sunkiai sekėsi jiems pelnyti taškus, o didelių pastangų dėka „Compensa“ pavyko persverti rezultatą į savas rankas ( 8:10). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir tritaškių dėka atitolo nuo varžovų (18:10). „KMAIK“ išsaugojo pranašumą ir rezultatas po pirmo kėlinuko – 20:12.

Antrajam kėlinukui prasidėjus ekipos suaktyvino savo puolimą ir pradėjo rinkti taškus ( 25:17). „KMAIK“ ekipos žaidėjas, I.Šturma, tiesiog buvo nesustabdomas puolime ir vedė savo komandą į priekį ( 34:22). J.Medekšos tritaškiai metimai sušvelnino skirtumą iki 8 taškų ( 36:28). Ketvirčio pabaigoje „Compensa“ leido varžovams užpulti greitų atakų ir šeimininkai atstatė dviženklį pranašumą – 40:28.

Trečią ketvirtį „Compensa“ pradėjo dviems tritaškiais metimais , o „KMAIK“ niekaip nepavyko atidaryti taškų sąskaitos ( 40:34). Po minutės pertraukėlės šeimininkų puolimas atsigavo ir ataka po atakos pradėjo atstatinėti pranašumą ( 47:34). Likus žaisti apie tris minutes komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito – 58:45.

Ketvirtame kėlinyje „KMAIK“ toliau demonstravo puikų pataikymą iš toli ir su kiekviena atako didino atotrūkį ( 67:48). „Compensa“ dar bandė greitomis atakomis mažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 55:73). Likęs laikas buvo tik formalumas , o „KMAIK“ nestabdė apsukų ir didino pranašumą. Galutinis rezultatas – 57:80.

Po laimėtų rungtynių „KMAIK“ ekipos komandos kapitonas , J.Navackas, teigė:“Rungtynės buvo aukšto tempo ir mes kaip jaunesni, galbūt, mūsų didesnė ištvermė. Puikiai pataikėme iš trijų taškų zonas ir šiaip gerai gynemės. Ketvirfinalyje susitiksim su „ASU“ ekipa. Varžovai nėra žinomi. Teks dar paanalizuoti.“

„KMAIK“ ketvirtfinalyje susitiks su „ASU“ ekipa.

Compensa: Mindaugas Samuolis – 19 tšk., Merūnas Visockis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Justas Medekšas – 12 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 37 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Navackas – 12 tšk. (7 išpr. praž.)

„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)Po permainingos kovos „OnRoll“ kiek netikėtai įveikė „Compensa“ komandą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų. (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:27 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)Pagirtinai krepšį atakavusi „Compensa“ pasiekė pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 23:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)