KAIŠIADORYS vs KMAIK & BREVITRA (82:60)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT-56166

"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai"

2013 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1789

Ketvirtadienio vakarą KKL "C" lygos "Top Sport" pirmenybėse paskutinieji savo grupėje išsiaiškino "Kaišiadorys" ir "KMAIK & Brevitros" vyrai. Nors pirmąjį susitikimą buvo laimėję "KMAIK & Brevitros" krepšininkai, tačiau šį kartą "Kaišiadorys" nestokojo ambicijų pasiekti revanšą. Itin puikus trečiasis kėlinukas nuklojo šeimininkams pamatus į pergalę. Susitikimas baigėsi rezultatu (82:60).

Susitikimas prasidėjo lygiu komandų žaidimu ir pirmosiomis minutėmis nė vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopemesnės persvaros (8:6), vėliau (8:9). Tačiau antroje kėlinio pusėje "Kaišiadorys" ėmėsi priminti tiek sau, tiek varžovams, kas yra aikštės šeimininkai. "Kaišiadorių" ekipa laimėjo atkarpą 7:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (15:11). Nerezultatyvų kėlinuką svečiai užbaigė dvitaškiu (15:13).

Antrojo kėlinio pradžioje, daugiausiai Simo Žičkaus taškų dėka "Kaišiadorys" dar labiau nutolo (22:15). Vis tik, "KMAIK & Brevitra" nesupanikavo ir labai greitai atsakė spurtu 2:8, o skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo (24:23). Po sėkmingo blykstelėjimo svečių komanda gerokai užstirgo, o tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 10:1 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 10-ies taškų (34:24). Kėliniui baigiantis "KMAIK & Brevitra" savo atsilikimą kiek sumažino (37:30).

Trečiojo kėlinio metu svečiai visiškai palūžo ir niekaip negalėjo atsitokėti. Tuo tarpu "Kaišiadorys" žaidė "kaip iš natų". Puikus pataikymas, gera gynyba ir greitas puolimas leido šeimininkams laimėti atkarpą net 15:2, o skirtumas tarp komandų pasiekė dvidešimties taškų ribą (52:32). Gana ilgai savojo žaidimo ieškoję "KMAIK & Brevitros" vaikinai kėliniui baigiantis sugebėjo atrasti kelių varžovų krepšio link, tačiau jų deficitas prieš lemiamą ketvirtį buvo daugiau nei grėsmingas (57:39).

Paskutinįjį kėlinuką užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie neilgai trukus, dėka puikaus Eligijaus Gurklio žaidimo, sumažino savo atsilikimą iki 13-os taškų (63:50). Tačiau tai buvo bene viskas, ką svečiai nuveikė susitikime. "Kaišiadorys" stabilizavo padėtį, nebeleido varžovams tirpdyti skirtumo ir nepastebimai susigrąžino sau 16-os taškų pranašumą (74:58). Laimonas Alionis pataikęs du tolimus metimus padėjo savo ekipai skirtumą padidinti iki 22-ių taškų (82:60). Šis susitikimas nė vienai iš komandų nieko nelėmė, nes jų vietos turnyrinėje lentelėje buvo aiškios.

Įdomus tas faktas, kad abi šios ekipos savo sąntykius turės aiškintis ir vėl, tik šį kartą pirmame atkrintamųjų varžybų etape.

Po susitikimo "KMAIK & Brevitros" treneris Petras Vyšniauskas sakė: "Pirmiausia noriu paminėti, kad seniai nesu matęs tokio grubaus žaidimo. Buvo traumuojami žaidėjai – argi to reikėjo? Atvažiavome sužaisti normalias rungtynes, o pirma pusė rungtynių gavosi tarsi muštynės. Vienas iš teisėjų itin tai toleravo. Suprantama, kad pralaimėjome dėl savo pačių kaltės ir dėl savo žaidimo. Vakar turėjome labai sunkias rungtynes kolegijų varžybose, tačiau tai ne pasiteisinimas, tiesiog varžovai šiandien buvo geresni. Prieš atkrintamąsias kaip ir visi – norime laimėti kiekvienas rungtynes, o kažką konkrečiau bus galima kalbėti po pirmųjų atkrintamųjų varžybų".

"Kaišiadorių" komandos treneris Simas Žičkus po rungtynių kalbėjo: "Šiandien turėjome savo gretose Laimoną Alionį, kuris iš tikro sužaidė labai gerai. Antroje rungtynių pusėje pradėjome gintis zonine gynyba ir varžovams tai greičiausiai buvo neįkandama mįslė, nes trečiame kėlinuke įmetė labai mažai taškų. Pradėjome daugiau bėgti į greitą puolimą, labiau sekėsi pataikyti po ilgosios pertraukos. Manau prieš atkrintamąsias labai susikaupti bei stengsimės pasiekti kiek galima daugiau".

"Kaišiadorių" komandą į pergalę vedė: Laimonas Alionis 34 taškai, Marius Karpavičius 14 taškų (9 atk. kam), Gediminas Janonis 11 taškų (7 rez. perd, 4 perimti kam)

"KMAIK & Brevitros" gretose išsiskyrė: Eligijus Gurklys 26 taškai (9 atk. kam), Kęstutis Jonikas 11 taškų, Deividas Dragūnas 8 taškai (5 atk. kam, 5 rez. perd)

SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "KMAIK & Brevitrą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:52 val.)Po įspūdingo ketvirtojo kėlinio "Kaišiadorys" nepaliko vilčių "KMAIK & Brevitra" (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "KMAIK & Brevitrą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Kaišiadorys" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Kaišiadorys" neišnaudojo puikaus šanso laimėti (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Kaišiadorys" po dramatiškos, dviejų pratesimų kovos palaužė "Korys" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 00:52 val.)