Baltic Logistic Solutions vs Simple (46:63)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus.

2013 gruodžio 17 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 1334

Gruodžio 17 dieną Vytauto Didžiojo universiteto ,,Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų " Baltic Logistic Solutions" ir svečių "Simple". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmo kėlinio pirmavo (13:16). Antrasis kėlinys buvo dar geresnis svečiam, jie per kėlinį praleido tik 8 taškus, o patys įmetė 19 – (21:35). Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys vėl nebuvo sėkmingas „Baltic Logistic Solutions“, pralaimėję visus kėlinius šeimininkai turėjo pripažinti „Simple“ komandos pergalę – (46:63).

Rungtynės prasidėjo "Simple" komandos žaidėjo P.Vaitiekūno taikliu dvitaškiu metimu. Jau sekančioje atakoje rezultatą išlygino "Baltic Logistic Solutions" komandos žaidėjas D.Lukšys,vėliau rezultatą persvėrė šeimininkų naudai O.Ročius – (4:2). Tada svečiai surengė (0:6) spurtą ir tai buvo paskutinis kartas kada šeimininkai buvo priekyje (4:8). Per likusį laiką komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi 3 taškų "Simple" komandos persvara – (13:16).

Antrasis kėlinys buvo ypač nesėkmingas šeimininkų komandai, kurie pirmuosius taškus kėlinyje pelnė likus žaisti 4 minutes. Per tą laiką svečiai surengė (0:11) spurtą ir komandas jau skyrė 14 taškų – (13:27). Per likusias minutes abi komandos pelnė po 8 taškus ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (21:35).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų taikliu tritaškiu, į tai svečiai atsakė taikliu dvitaškiu metimu ir prabėgus vos minutei komandas skyrė 13 taškų – (24:37). Šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą tarp komandų iki vienženklio skaičiaus – (30:39), bet tada svečiai surengė spurtą (0:8) ir abi komandas jau skyrė 17 taškų – (30:47). Per likusį laiką žaidimo stilius nepasikeitė, šeimininkams nepavyko priartėti ir trečiasis kėlinys baigėsi – (37:53).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, abi komandos sudėjus nesugebėjo pelnyti 20 taškų, įmetė vos 19 – (9:10). "Baltic Logistic Solutions" nelaimėjus nei vieno kėlinio teko pripažinti "Simple" komandos pranšumą – (46:63).

Po laimėtų varžybų "Simple" komandos treneris kalbėjo: "Visu pirma, tai pagaliau komanda atranda save, antras varžybas iš eilės laimim, ir tai vistiek reiškia, kad mūsų žaidimas gerėja. Visas rungtynės laikėm žaidimą savo rankose, po truputi didinom persvarą ir varžovai nepajėgė pasivyti."

Po pralaimėtų varžybų "Baltic Logistic Solutions" treneris kalbėjo:" Pritrūko taiklių metimų, daug kartų metėm į krepšį, daug atsikovojom kamuolių, eilinį kartą nepataikėm. Gynyboje nedrausmingai sužaidėm, negrįžome kelis kartus į gynybą ir praleidom lengvų taškų. Kai pakeitėm gynybos sistemą, truputi geriau sekėsi gintis, bet reikėjo tą anksčiau padaryti."

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 14 tšk. (22 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 9 tšk. (10 atk. kam.), Žydrius Razbadauskas – 7 tšk.

Simple: Mantas Malinauskas – 20 tšk., Remigijus Malakas – 15 tšk., Paulius Vaitiekūnas – 12 tšk.

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.),,Simple“ antrą kartą įveikė ,,Baltic Logistic Solutions“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Simple“ krepšininkus (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 01:28 val.)„Simple“ nesugebėjo įveikti savo priešininkų (2014 vasario 14 d., penktadienis, 23:48 val.)Birštono „Olimpas“ lengvai įveikė „Simple“. (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 19:08 val.)