Sporto manija – OTO vs Kauno SRC (78:68)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“

2014 vasario 17 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 1009

Pirmadienį, vasario 17 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sporto manijos – OTO" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Nors rungtynių pradžioje svečių puolimas teikė jiems nemažai vilčių, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkų spaudime strigti pradėję "Kauno SRC" krepšininkai atidavė iniciatyvą į varžovų rankas. Antrame kėlinuke abi komandos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau sužaidusi "Sporto manija – OTO" prieš ilgąją pertrauką įgijo devynių taškų persvarą. Po pertraukos svečių krepšininkų puolimas kiek pagyvėjo ir jiems pavyko prisivyti varžovus, bet kėlinuko pabaigą geriau sužaidę šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje "Kauno SRC" taip ir nepavyko pasivyti priešininkų, ko pasekoje jie šventė pergalę rezultatu 78:68 (19:12, 19:17, 21:19, 19:20).

Rungtynių pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė svečių ekipos žaidėjas M.Čeponis, tačiau į tai netrukus buvo atsakyta aštuoniais taškais iš eilės. Kiek vėliau "Kauno SRC" surinko dar penkis taškelius iš eilės ir susigrąžino minimalų pranašumą. Toliau sekė dar vienas taiklus "Sporto manijos – OTO" dvitaškis metimas, po kurių rezultato kreivė nukrypo į šeimininkų pusę, vis tik M.Čeponis ir toliau terorizavo varžovų gynybą ir pelnęs du taškus su pražanga suteikė savo ekipai dviejų taškų pranašumą. Pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje aikštės šeimininkai, vedini D.Rinkūno, surengė spurtą 9:0 ir persvėrę rezultatą įgijo septynių taškų pranašumą. 19:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos apsikeitė trumpomis rezultatyviai pasibaigusiomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų nepakito. Kiek vėliau svečių ekipos žaidėjams pavyko sumažinti savo deficitą iki šešių taškų, tačiau aikštės šeimininkai nesiruošė stovėti vietoje ir surengę kelis sėkmingus išpuolis susigrąžino turėtą persvarą. Likus žaisti nepilną minutę "Sporto manija – OTO" surengė dar pora rezultatyviai pasibaigusių išpuolių, kurių dėka jų pranašumas išaugo iki devynių taškų. 38:29.

Po ilgosios pertraukos "Sporto manija – OTO" sužaidė sėkmingą atkarpą 11:4 ir padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų, todėl šiek tiek atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudojo "Kauno SRC" puolėjai L.Lukošenkinas ir M.Čeponis, kurie kartu surengė spurtą 0:10 ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki šešių taškų. Po minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai susiėmė ir pradėję spausti varžovus privertė juos klysti, ko pasekoje per likusį laiką šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. 59:48.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje greita ir kietoka kova tęsėsi toliau, tačiau vis tiek šiek tiek geriau sekėsi aikštės šeimininkams, ko pasekoje jie padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Nors rungtynių baigtis jau buvo nesunkiai nuspėjama, "Kauno SRC" krepšininkai vis tiek nesiruošė pasiduoti, ko pasekoje surengę spurtą 0:7 sumažino savo atsilikimą perpus, tačiau laikas buvo "Sporto manijos – OTO" pusėje, todėl, šiek tiek sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą, jie ir šventė pergalę rezultatu 78:68.

Po pralaimėjimo "Kauno SRC" vairininkas Algirdas Žadeikis kalbėjo : " Pergalės iškovoti nepavyko, nes nesusirinko visi, kas turėjo ateiti, daug ko nebuvo, o šiaip gal jėgų pritrūko, paleidome varžovus iš pradžių, pirmas kėlinys nepavyko, padarėme klaidų. Darėme nemažai kvailų klaidų, čia turbūt nuo jaunystės priklauso, krepšinis yra protingų žmonių žaidimas, reikia ne tik greičio ir jėgos, bet ir supratimo. Pačioje pabaigoje, kai mums sekėsi žaisti prieš jų spaudimą, keletą atakų sužaidėme kaip iš vadovėlio, o jeigu būtume visas rungtynes taip žaidę, manau, rezultatas būtų buvęs kitoks ".

"Sporto manija – OTO" : Deividas Rinkūnas – 27 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Elvinas Kalūginas – 13 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Paulius Grigaitis – 10 tšk., Mantas Kvedaras – 10 tšk.

"Kauno SRC" : Marius Čeponis – 24 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Rokas Maleckas – 9 tšk.

„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)„Sporto manija – OTO“ lengvai įveikė „BK Centre“ krepšininkus. (2013 lapkričio 23 d., šeštadienis, 16:14 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nepasigailėjo „Sabonio KC ‒ Vytauto“ ekipos (2013 spalio 18 d., penktadienis, 03:35 val.)„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)