KMAIK vs Green Death (71:77)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Green Death“ po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 1420

Pirmadienį, gruodžio 7 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, O pogrupio rungtynės tarp vietos „KMAIK“ bei svečių „Green Death“. Jau nuo pat pirmųjų minučių kiek pranašesni atrodė svečiai, kurie naudojosi savo ūgiu bei puikiu taiklumu mėtė dvitaškius pirmajame kėlinukyje. Vėliau komandos žaidė apylygiai, ir tik ketvirtajame kėlinyje „KMAIK“ ekipai pavyko priartėti prie savo varžovų ir net įsiveržti į priekį. Visgi, rungtynių pabaigą kur kas užtikrinčiau sužaidė „Green Death“ ekipa, kuri ir iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo sėkmingiau šeimininkų ekipai, kurie įgavo šiokį tokį atotrūkį. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis ir „KMAIK“ ekipai payko išlaikyti trapų pranašumą. Visgi, kėlinio viduryje, „Green Death“ surengė 15:2 spurtą, kuris leido įgyti dviženklį pranašumą. Kėlinio pabaigoje kiek geriau sužaidė „KMAIK“ ekipa, kuriai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 17:26. Antrąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo šeimininkai. Po dviejų taiklių iš eilės Š. Lukošiaus tritaškių komandas teskyrė jau tik trys taškai. Tačiau tuomet svečiai surengė 9:2 spurtelį, kuris leido vėl kiek lengviau atsipūsti. Tačiau kėlinuką kiek geriau užbaigė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki šešių taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:37.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingomis atakomis. „Green Death“ ekipai buvo pavykę susigrąžinti dešimties taškų atotrūkį, tačiau tuomet „KMAIK“ pelnė septynis taškus be atsako bei pradėjo kvėpuoti savo varžovams į nugarą. Tačiau kėlinuko pabaigą šįkart solidžiau sužaidė svečių ekipa, kuri laimėjo atkarpėlę 8:2 bei leido prieš ketvirtąjį kėlinį turėti gan saugų devynių taškų pranašumą – 51:60. Ketvirtojo kėlinio pradžioje kur kas labiau užsivedę atrodė „KMAIK“ ekipos žaidėjai, kurie kėlinuką pradėjo 11:2 spurtu, kurį vainikavo G. Mockaus dėjimas iš viršaus leidęs išlyginti rungtynių rezultatą. Tuomet prasidėjo tikras nervų karas tarp komandų. „KMAIK“ ekipai buvo pavykę įsiveržti į priekį, tačiau netrukus „Green Death“ persvėrė rezultatą ir įgavo minimalų pranašumą. Tuomet šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako bei įgavo trijų taškų atotrūkį likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms. Tačiau „Green Death“ kur kas solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą bei pasinaudojo patirtimi. P.Aleksonis smeigė tolimą metimą, kuris leido išlyginti rezultatą, o po to pridėjo ir dvitaškį, kuris leido jo atstovaujamai komandai įgyti keturių taškų pranašumą bei taip padėjo tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 71:77.

D.Stankevičius („Green Death“):
„Pergalę, manau, nulėmė mūsų komandinis žaidimas, kadangi mes daugiau žaidžiame komandiškai, o varžovai yra tik individualių žaidėjų komanda. Realiai, uždengi du jų mažiukus įžaidėjus ir viskas – prieš varžovus bus lengva žaisti, kadangi po krepšiu nieko stipraus jie visiškai neturi.“

KMAIK: Arnas Petrauskas – 20 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Imantas Šturma – 15 tšk., Aivaras Petkus – 9 tšk.

Green Death: Petras Aleksonis – 30 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Čižas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Dalius Grušauskas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Elektrėnai“ po atkaklios kovos palaužė „Green Death“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 08:01 val.)LPC KK „Partizanas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Green Death“ vos neprisižaidė su „Ragų“ penketuku (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė „BK Centre ‒ 2“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)„Green Death“ įtikinamai įveikė „Komandą X“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:11 val.)Kauno technikos kolegija palaužė KMAIK (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Kauno Rami“ susitvarkė su „KMAIK“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:37 val.)