Kolegos vs Naujokai (66:48)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Kolegos“ gana lengvai įveikė „Naujokus“

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 1244

Vasario 9 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kolegos" ir "Naujokai". Nuo pat rungtynių pradžios savo pranašumą įrodė šeimininkai spurtavę rezultatu 9:0. O pirmąjį kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 17:6. Antrajame kėlinyje vedina savo lyderių "Kolegų" komanda ir toliau įrodinėjo pranašumą. (36:22) Trečiajame kėlinyje kiek atsipalaidavę šeimininkai leido svečiams išlyginti žaidimą ir laimėti šį kėlinį. (48:36). Nerezultatyviame mače liko atlikti tik formalumus, po kurių užtikrintą pergalę šventė "Kolegos". Galutinis rungtynių rezultatas 66:48.

Pirmuosius taškus "Naujokai" pelnė tik įpusėjus kėliniui, kuomet rezultatas jau buvo 9:0. Dominavę po krepšiu "Kolegos" kartodavo savo metimus po keletą kartų, o gynėjai puikiai rengdavo greitąjį puolimą. Abi komandos į šias rungtynes susirinko turėdamos po šešis žaidėjus, todėl pirmojo kėlinio rezultatas dar nieko nereiškė, kadangi žaidžiant be rezervų žaidimo kreivė gali labai kristi.

Antrajame kėlinyje prie savo puolimo ginklų pridėję tritaškius šeimininkai tapo sunkiai sustabdomi, tačiau gynyboje neblizgėjo. Įpusėjus kėliniui skirtumas tarp komandų pasiekė 20 taškų riba ir panaikino intrigą šiose rungtynėse. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 36:22.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė atkarpomis, pirmieji 5 taškus be atsako pelnė šeimininkai, į tai oponentai atsakė atkarpa 12:0. Vėliau "Kolegos" vėl sužaidė rezultatyviau ir susigrąžino turėtą pranašumą, bet paskutinėmis atakomis "Naujokams" pavyko laimėti šį kėlinį.

Ketvirtajame kėlinyje matėsi kad abiejų komandų žaidėjai pavargo ir laukia rungtynių pabaigos, todėl šis kėlinys buvo vienas iš nerezultatyviausių ir apie skirtumo panaikinimą nebuvo nei minties. Kėlinys baigėsi taikiai ir rezultatu 66:48 lengvą pergalę iškovojo "Kolegos"

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: Nors laimėjome, tai tikrai buvo blogos rungtynės, prieš stipresnes komandas žaidžiame daug geriau.

"Naujokų" treneris sakė: Šiandien trūko žaidėjų, bei motyvacijos, oponentų koamnda labiau norėjo laimėti, todėl ir sėkmė buvo jų pusėje.

Kolegos: Mantas Karpavičius – 18 tšk., Karolis Dieninis – 18 tšk., Lukas Jasevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.)

Naujokai: Tomas Čepkauskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Zakarevičius – 10 tšk., Petras Maciulevičius – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno Technikos kolegija“ lengvai įveikė „Naujokai“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:42 val.)„Kolegos“ nugalėjo „VU KHF“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:10 val.)„Kolegos“ po dramatiškos kovos įveikė „VU KHF“ ekipą (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 00:30 val.)BC „Straight“ susitvarkė su „Naujokais“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Kolegos“ antroje rungtynių dalyje nepasigailėjo „Naujokų“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kolegos“ nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)„Darbiečiai“ be gailesčio sutriuškino „Naujokus“ (2013 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)KK „13“ krepšininkai po atkaklios kovos palaužė „Naujokus“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:12 val.)„C“ lygos pusfinalyje „Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Kolegas“ (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 21:54 val.)