Viešojo saugumo tarnyba vs LESTO (84:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

„Viešojo saugumo tarnyba“ nesunkiai nugalėjo „LESTO“ ekipą

2013 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 1421

Ketvirtadienį, lapkričio 14 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" pogrūpio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Viešojo saugumo tarnyba" (šeimininkai) ir "LESTO" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo įrodinėti, kad jie yra verti pergalės. Vedami M.Giliaus ir R.Moro "Viešojo saugumo tarnybos" ekipa iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 84:59.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau šeimininkai pirmieji spurtravo atkarpa 12:0 ir įgijo dviženklį pranašumą ( 16:4). "LESTO" ekipos žaidėjas M.Gailiūnas pavieniais veiksmais bandė sumažinti skirtumą, tačiau vis sulaukdavo atsako iš varžovų. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 18:8.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiams toliau sunkiai sekėsi stabdyti varžovų centro puolėją, kuris lengvai rinko taškus baudos aikštelėje ( 24:10), tačiau "LESTO" ekipa sugebėjo atsigauti ir surengė spurtą, kur sumažino skirtumą perpus ( 24:17).Po minutės pertraukėlės "Viešojo saugumo tarnyba" atsigavo po šalto dušo ir ataka po atakos pradėjo atstatinėti susikrautą pranašumą, ir besibaigiant kėlinukui šeimininkai pirmavo 16 taškų. Rezultatas – 38:22.

Po ilgosios pertraukos vyko taškas į tašką kova, tačiau jaunasis "LESTO" žaidėjas M.Gailiūnas nesuvaldė sportinio pykčio ir metė kamuolį į teisėją, kur buvo nubaustas technine pražanga. Likus žaisti apie penkias minutes šeimininkai geriau atrodė puolime ir besibaigiant ketvirčiui buvo įgiję 21 taško pranašumą. Rezultatas prieš paskutinį ketvirtį – 61:40.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausa" atkarpa 7:0 ir pranašumas išaugo iki 28 taškų, tačiau "LESTO" ekipa vedami M.Gailiūno sugebėjo pranašumą sumažinti iki 22 taškų ( 74:52). Likus žaisti apie 4 minutes "Viešojo saugumo tarnybos" žaidėjas E.Kilbauskas sugebėjo realizuoti visus baudos metimus ir padidino pranašumą iki 25 taškų. Nesunkią pergalę iškovojo "VIešojo saugumo tarnybos" ekipa, rezultatu – 84:59.

Po laimėtų rungtynių "Viešojo saugumo tarnybos" komandos treneris, A.Zadarožnyj, kalbėjo:" Šiandien buvome greitesni, pas juos buvo mažiau jaunesnių žmonių. Su kiekvienom rungtynėmis vis pridedam , pridedam.. Sėkmės varžovams."

Po pralaimėtų rungtynių "LESTO" ekipos treneris, L.Gasiūnas, teigė:" Šiandien pritrūko sėkmės mums. Atėjo dauguma šiandien ir pritrūko sėkmės. Išpradžių sunkiai tvarkėmės su jų aukštu žaidėju, tačiau antrojo pusėje susitvarkėme. Kitos rungtynėse žinosim, ką su juo daryt."

Viešojo saugumo tarnyba: Mindaugas Gilius – 29 tšk. (5 išpr. praž.), Rafal Moro – 27 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), Egidijus Kilbauskas – 12 tšk., Nerijus Paulauskas – 11 tšk.

LESTO: Martynas Gailiūnas – 24 tšk. (9 išpr. praž.), Marius Briūderis – 9 tšk., Paulius Šlepikas – 9 tšk.

„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Viešojo saugumo tarnyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:13 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)Į rungtynes vėlavusi „Viešojo saugumo tarnyba“ varžovams priešinosi tik 2 kėlinius (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Karo Medicinos Tarnyba“ po atkaklios kovos palaužė „Lesto“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)