Sporto manija/Pavasaris vs „Pieno žvaigždės – Miau“ (54:40)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 14 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto Manija ‒ Pavasaris“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 00:47 val., peržiūros: 792

Pirmadienio vakarą KKL "Pavasario 2014" taurėje į dvikovą stojo "Sporto Manija – Pavasaris" ir "Pieno Žvaigždės – Miau". Komandos didžiąją susitikimo dalį įrodinėjo, kad jos turi daugiau noro nei įgudžių. Vis tik, tai nesutrukdė susitikime išlikti intrigai. Nors šeimininkai didžiąją rungtynių dalį kontroliavo susitikimo eigą, tačiau skirtumas nebuvo milžiniškas ir buvo intrigos tikimybė. Tačiau "Sporto Manija – Pavasaris" įrodė, kad patirtis turi svaresnį žodį ir laimėjo susitikimą rezultatu (54:40).

Nors susitikimą nežymiai sėkmingiau pradėjo "Pieno Žvaigždės – Miau", tačiau po to laiko, kai svečiai pirmavo (2:7), jų puolimas visiškai sustojo. Savo ružtu "Sporto Manija – Pavasaris" taip pat didelių žygdarbių per pirmąsias dešimt minučių nenuveikė, tačiau sugebėjo kiek prabusti po silpno starto ir pelnę 11 taškų be atsako jie įgijo 6-ių taškų pranašumą (13:7).

Antrojo kėlinio metu aikštėje ir toliau netrūko chaoso, tačiau jį darė abi komandos, todėl intriga vis dar laikėsi gyva. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 6 taškai (19:13). Tačiau ilgainiui "Sporto Manija – Pavasaris" įsibėgėjo ir padidino savo persvarą iki 10-ies taškų, o vėliau ir iki 14-os (29:15). Tačiau kėlinuką spurtu 0:4 užbaigė svečiai bei sumažino savo atsilikimą iki 10-ies taškų (29:19).

Po ilgosios pertraukos komandos savo žaidimą išlygino ir skirtumas kito itin neženkliai. Nebuvo galima pasakyti, kad kuri nors iš varžovių užtikrinčiau kontroliuoja susitikimo eigą. Suprantama "Sporto Manijos – Pavasario" ekipos užduotis buvo kiek lengvesnė, nes jie jau turėjo nežymų pranašumą. Svečiai trečiąjį kėlinuką laimėję minimaliu skirtumu prieš lemiamą ketvirtį turėjo panaikinti 9-ių taškų deficitą (41:32).

Paskutinįjį kėlinį daugiau ar mažiau kontroliavo šeimininkai. Nors jų žaidimas kaip ir varžovų labai nespindėjo, tačiau buvo šiek tiek geresnis ir kokybiškesnis. Savo ruožtu "Pieno Žvaigždės – Miau" ir toliau nerado vaistų, kaip atgaivintis savo negyvo puolimo. Kaip ir pirmame, taip ir paskutiniame kėlinuke svečiai nesurinko net 10-ies taškų, o viso pelnius vos 40 sunku tikėtis laimėti rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas "Sporto Manijos – Pavasario" naudai (54:40).

Sporto manija/Pavasaris: Vaidas Česnauskas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Rokas Maleckas – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Arnas Šavėla – 11 tšk.

„Pieno žvaigždės – Miau“: Jonas Marciulevičius – 13 tšk., Laurynas Stankevičius – 13 tšk. (7 išpr. praž.), Aironas Šeputis – 5 tšk.

Kauno „Partizanas“ nugalėjo „Pieno Žvaigždes ‒ Miau“ (2014 balandžio 05 d., šeštadienis, 09:55 val.)„Sporto Manija/ Pavasaris“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Stumbrą“ (2014 balandžio 18 d., penktadienis, 23:41 val.)„Sporto Manija/Pavasaris“ atlaikė elektrėniškių šturmą ir išsaugojo pergalę (2014 gegužės 05 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Stumbras“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 23:02 val.)Į ketvertuką keliauja „Ice“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)