Kauno SRC – 2 vs SK „Neveronys“ (86:102)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą.

2014 spalio 30 d., Ketvirtadienis, 20:39 val., peržiūros: 1477

Ketvirtadienį, spalio 30 dieną, Kauno statybininkų rengimo centro salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno SRC – 2" ir svečių SK "Neveronys" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (29:22). Antrame kėlinyje svečiai perėmė iniciatyva ir persvėrė rezultatą savo naudai – (40:58). Trečiame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, "Kauno SRC – 2" pavyko laimėti kėlinį vienu tašku, bet komandas toliau skyrė 17 taškų – (63:80). Ketvirtas kėlinys buvo lygiai identiškas trečiam kėliniui ir rungtynės baigėsi rezultatu – (86:102).

Pirmasis kėlinys prasidėjo SK "Neveronių" 4 pelnytais taškais, į tai šeimininkai atsakė 8 iš eilės pelnytais taškais ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (8:4). Vėliau sekė 5 pelnyti svečių taškai, kurie leido įsiveržti į priekį – (8:9). Prabėgus dar 4 minutėm komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir tik likus žaisti apie 2 minutes "Kauno SRC – 2" surengė spurtą (10:3) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo 7 pelnytais iš eilės svečių taškais. kurie leido išlyginti rezultatą – (29:29). Sužaidus dar pora minučių šeimininkams pavyko vėl atitrūkti nuo svečių – (36:31), bet vėliau sekė duobė iš kurios šeimininkai sausi neišlipo. SK "Neveronys" surengė įspūdinga spurtą – (4:25) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – (40:58).

Trečiasis kėlinys prasidėjo dar viena puikiai sužaista SK "Neveronių" komandos atkarpa, kuri leido įgyti net 26 taškų pranašumą – (47:73). Prabėgus dar 2 minutėms, "Kauno SRC – 2" komandai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė – 17 taškų – (58:75). Visgi per likusį laiką abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (63:80).

Ketvirtame kėlinyje abi komandos sumažino tempą, svečiams vėl buvo pavykę padidinti skirtumą – (65:88), bet greitai šeimininkai vėl sumažino iki 17 taškų – (74:91). Prieš kėliniui įpusėjant SK "Neveronys" vėl buvo padidinę skirtumą iki 23 taškų – (76:99). Visgi antroje kėlinio pusėje šeimininkams vėl pavyko sumažinti skirtumą iki 16 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (86:102).

Po laimėtų rungtynių SK "Neveronių" treneris kalbėjo: "Pradžia sunki, iš pradžių buvo toks lengvas šokas tokioje aikštelėje žaisti, paskui prisitaikėm ir prie salės ir varžovų ir sužaidėm. Nebuvo beveik visų startinio penketo žaidėjų, bet šiandien buvo proga "mažiukams" pažaisti ir parodyti savo profesionalumą."

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno SRC – 2" komandos žaidėjas kalbėjo: "Trūko susižaidimo, nes pirmi metai kaip susirinkome ir šiaip dėl patirtų traumų rungtynių negalėjo tęsti du pagrindiniai žaidėjai. Šiandien žaidė tie kurie visada rungtynes pradeda nuo atsarginių suolelio, kurie nelabai patirties turi. Manau ateityje žaidimas tik gerės."

Kauno SRC – 2: Mantas Juozapavičius – 28 tšk., Andrius Bubelis – 26 tšk. (23 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Paulius Aleksynas – 10 tšk.

SK „Neveronys“: Karolis Petkevičius – 26 tšk., Giedrius Purauskas – 25 tšk. (6 rezult. perd., 9 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Arijus Kanovalovas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Ugnius Drulia – 16 tšk. (19 atk. kam.), Laurynas Stankevičius – 12 tšk.

SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kauno SRC-2“ sunkioje dvikovoje palaužė „Vaistinė.LT“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:18 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„Neveronys“ nesunkiai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 21:47 val.)