Eoltas vs Sweco (56:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Sweco“ vos neprisižaidė su „Eoltu“

2013 spalio 25 d., Penktadienis, 00:03 val., peržiūros: 1487

Spalio 24 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidusi "Eolto" ekipa ir svečiai "Sweco". Kaip aiškūs favoritai buvo įvardijami svečiai, tačiau rungtynės parodė kad "Eolto" komandos iš anksto nurašyti negalima. Pirmąjame kėlinyje savo pranašumą irodė "Sweco", taip atsitiko dėl labai prasto šeimininkų pataikymo šiame kėlinyje (17:9). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir skirtumas beveik nekito. (32:23) Trečiajame ketvirtyje vedina savo lyderių "Eolto" ekipa sparčiai pradėjo mažinti deficitą ir prieš lemiamą kėlinį skirtumas sumažėjo iki dviejų. (42:40). Paskutiniame kėlinyje "Sweco" susikaupė ir vėl padidino persvarą iki saugios ribos, tačiau įpūsėjus kėliniui šeimininkai surengė keletą rezultatyvių atakų nepraleisdami nei taško. Likus žaisti vienai minutei komandas skyrė tik trys taškai, tuomet prasidėjo taktiniai žaidimai, kuriais "Eolto" ekipa pasiekė norėtą rezultatą, jie paskutinėmis sekundėmis turėjo šansą išlyginti rezultatą, tačiau E.Zaidelio metimas skriejo pro šalį ir "Sweco" šventė pergalę rezultatu 59:56.

Abi komandos į rungtynes susirinko gausiomis pajėgomis, tačiau žaidėjų rotacija dažniau vyko "Sweco" ekipoje, tai davė savų pliusų, kadangi svečiai visų rungtynių metu palaikė aukštą tempą ir neleido vyresniems varžovams atsipūsti. Pirmąjame kėlinyje kaip šaltas dušas "Sweco" spurtas pribloškė oponentus, po kelių kėlinio minučių rezultatas buvo 12:2. Nuo pat rungtynių pradžios "Eolto" ekipai tiesiog kamuolys išsisukdavo iš lanko, tik nuo šeštos minutės puolimas kiek stabilizavosi ir pavykdavo pelnyti taškus. Po pirmojo kėlinio rezultatu 17:9 pirmavo svečiai.

Antrajame kėlinyje pavykus pelnyti keletą taškų, šeimininkų komanda priartėjo ir viso kėlinio metu kvėpavo varžovams į nugarą. Dėka puikiai šias rungtynes sužaidusio A.Giedraičio, besibaigiant kėliniui pirmaujančiai komandai pavyko išlaikyti savo turėtas pozicijas (32:23). Trečiajame kėlinyje "Eolto" ekipa nustebino savo taiklumu, beveik kiekviena rengta ataka buvo rezultatyvi, to pasekoje deficitas greitai ištirpo, tačiau persverti rezultato niekaip nepavyko. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikytas tritaškis skirtumą sumažino iki dviejų taškų ir prieš lemiamą kėlinį intriga sugrįžo.

Ketvirtasis kėlinys pasidalino į dvi dalis, pirmojoje dalyje dominavo "Sweco", kurie įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu (54:46). Pradėjus tiksėti šeštajai minutei atsaką surengė ir šeimininkai, sužaidę atkarpą 6:0 jie sugebėjo priartėti prie varžovų. Rungtynes vis dar kontroliavo svečiai, kuriuos sutrikdyti bandė besibauduojantys "Eolto" žaidėjai. Atakos vykstančios prie baudų metimų linijos šeimininkams išėjo į naudą, kadangi jiems atsirado šansas išplėšti pratęsimą, tačiau patogioje pozicijoje gavęs kamuolį E.Zaidelis prametė taip atiduodamas pergalę "Sweco" ekipai.

"Sweco" ekipos treneris R.Undraitis sakė: Nesu patenkintas komandos žaidimu, trūksta susižaidimo taip pat ir susikaupimo. Galėjome būti skaudžiai nuskriausti, džiaugiuosi kad bent pavyko laimėti.

"Eolto: treneris A.Didžiapetris po rungtynių sakė: Smagu kad kovojome iki pabaigos, taip pat nusiteikimas ir komandinis žaidimas buvo pagirtinas. Tačiau žaidėjai nėra geriausios kondicijos todėl negalime parodyti savo pajėgumo. Tikimės kad šioje lygoje pasieksime bent trečiąją vietą.

Eoltas: Edgaras Zaidelis – 27 tšk. (11 išpr. praž.), Karolis Matukaitis – 11 tšk., Arvydas Sapieška – 5 tšk.

Sweco: Arunas Giedraitis – 30 tšk. (16 atk. kam., 9 išpr. praž.), Marius Liepa – 13 tšk., Rimantas Undraitis – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Ed92013 lapkričio 01 d., 00:55 val.
Nzn kuris statistas rase statistika bet ziurint i protokola tai nemazai keistu dalyku yra :) Eolto komandoje D.Jucevicius pelne 7taskus, is kuriu buvo vienas tritaskis..protokole jis yra, o statistikoj raso kad jis net nemete ir pelne 4taskus ;) nemate protokolo galvojom kad tie trys taskai buvo visai neuzfiksuoti, bet pasirodo neatitikimai yra tik statistikoj..taigi tie trys taskai buvo padalinti kitiem zaidejam ;) protokolas rodo kad A. Sapieska imete viena dvitaski, o statistikoj imesti du 2taskiai..P.Bartuska pagal protokola pramete abu mestus baudu metimus, bet statistikoj viena bauda vis del to ikrito :) o ir pats meciau 15 baudu pagal protokola, o statistikoj buvo mesta 17 kartu..tai va noreciau palinketi atidumo siek tiek, nes suvedinejant statistika ir kilus neaiskumams galima pukiai susitikrinti su protokolu. Paciam teko rasyt statistika ir zn kad ne viska buna speji suziuret, bet kas liecia pelnytus taskus ir mestas/pramestas baudas labai gerai mato sekretores todel prasykit pagalbos is ju ;) aciu
„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Ryterna“ ekipą (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Kauno grūdų“ ekipą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 20:32 val.)„Sweco“ po pratęsimo pravėrė „Įmonių“ lygos finalo duris (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Dentist Team“ tik paskutinėmis minutėmis išsigelbėjo rungtynėse su „Eoltu“ (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)„Sweco“ ketvirtfinalį pradėjo dramatiška pergale (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)