BC „Gazuotas pienas“ vs Akademija (57:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 vasario 27 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Pirmąsias rungtynes užtikrintai laimėjo „Akademija“

2015 vasario 28 d., Šeštadienis, 00:26 val., peržiūros: 1103

Vasario 27 dieną Dainavos vidurinėje mokykloje įvyko C lygos „ALTreklama“ pirmenybių aštuntfinalis, kuriame susitiko šeimininkai BC „Gazuotas pienas“ prieš svečius „Akademija“. Tai buvo pirmasis šių komandų susitikimas atkrintamosiose. Rungtynes geriau pradėjo svečiai įsiverždami į priekį, tačiau BC „Gazuotas pienas“ nesiruošė jų taip lengvai paleisti. Po pirmųjų dviejų įtemptų kėlinukų svečiai turėjo sukaupę dviženklę persvarą (29:40). Po ilgosios pertraukos šeimininkai surikiavo savo gynybą ir tai davė naudos, tačiau baiginėjantis kėlinukui svečiai truktelėjo į priekį ir padidino persvarą (44:60).Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo priartėja prie oponentų iki 6 taškų, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidusi „Akademija“ šventė pergalę rezultatu (57:70).

Rungtynių pradžią geriau sužaidė svečiai laimėdami atkarpą (2:7), po kurios šeimininkų ekipa paprašė minutės pertraukėles. Po jos šeimininkų puolimas buksavo toliau, tik kėlinio pabaigoje pavyko pelnyti 4 taškus be atsako, bet vis dėlto „Akademija“ po pirmojo kėlinuko buvo priekyje rezultatu (10:18).

Antrajame kėlinuke šeimininkai paspausdavo varžovus ties vidurio linija ir tai jiems kartai puikiai pavykdavo. Tačiau svečiai pirmavo ir nenorėjo atiduoti iniciatyvos, todėl buvo paprašyta minutes pertraukėle, po kurios svečiai puikiai pradėjo skirstyti kamuolį puolime ir tolti toliau. Taigi po 20 minučių žaidimo svečiai pirmavo (29:40)

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ėmė kaitalioti gynybą iš asmenines į zoninę ir tai trikdė varžovus, ne gana to BC „Gazuotas pienas“ smeigė du tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą (35:40). Į tai reaguodami svečiai paprašė minutes pertaukėle, po kurios 4 taškus iš eilės pelnė T.Pileckas. Šeimininkai stengėsi pasivyti varžovus, bet kėlinio pabaigoje „Akademijos“ žaidėjas E.Kudirka smeigė du tritaškius į šeimininkų krepšį ir nusiuntė varžovus į sunkų nokdauną. Po 30 minučių žaidimo svečiai buvo priekyje (44:60).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo puikiu spurtu (5:0) ir atrodė, kad BC „Gazuotas pienas“ dar gali pakovoti dėl pergales šios dienos rungtynėse, bet vis dėlto per likusi kėlinį šeimininkai sukrapštė vos 8 taškus ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę rezultatu (57:70).

Po rungtynių „Akademijos“ treneris paklaustas kas lėmė šios dienos pergale atsakė: Vienas dalykas tai atkrintamosios varžybos, antra tai komandos nusiteikimas šioms rungtynės, nes suprantame, jog šiame etape klysti negalima.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 6 tšk.

Akademija: Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Balkus – 12 tšk., Artūras Nausėda – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)„Compensos“ šešetukas antroje rungtynių pusėje nebesuspėjo paskui „Akademiją“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Akademijos“ pergalė (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)