Omega vs ASS & Endress H (101:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“

2016 sausio 31 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 867

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „ASS & Endress H“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau antroje pusėje „Omega“ įjungė aukštesnę pavarą, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu –101:77.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ASS & Endress H“ ekipa, kuri per keletą minučių susikrovė 7 taškų pranašumą ( 2:9), tačiau „Omega“ susitvarkė su gynyba ir laimėjo atkarpą 13:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:9). Toliau „Omega“ atrodė geriau puolime ir didino pranašumą ( 24:13). „ASS & Endress H“ ekipa susitvarkė su varžovų atakomis ir sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 5 taškų – 28:23.

Antrajame kėlinyje tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė viena ekipa neįrodė didesnio pranašumo ( 34:31). Pirmieji spurtą surengė šeimininkai, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 39:37). Toliau labiau dominavo puolimas nei gynyba ( 50:43). Likus žaisti apie tris minutes „ASS & Endress H“ surengė spurtą 9:0 , kur besibaigiant kėlinukui susikrovė dviejų taškų pranašumą – 50:52.

Trečią ketvirtį „Omega“ pradėjo „sausa“ atkarpa 7:0 , o dar po keletos minučių surengė keletą greitų atakų, kur pranašumas išaugo iki 12 taškų ( 67:55). „ASS & Endress H“ toliau buksavo gynyboje ir puolime, o šeimininkai greito puolimo dėka su kiekviena ataka didino pranašumą ( 78:57). Per likusį laiką „ASS & Endress H“ ekipai nepavyko atsitiesti ir šeimininkai išlaikė pranašumą – 82:61.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Omega“ toliau žaidė aukštesne pavara ir mėgavosi žaidimu ( 94:66). Antroje kėlinuko pusėje „ASS & Endress H“ ekipa šiek tiek atsigavo ir pradėjo mažinti skirtumą ( 96:73), tačiau to buvo maža. Likęs laikas buvo tik formalumas, o „Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 101:77

Po laimėtų rungtynių „Omegos“ komandos treneris, R.Urkis, kalbėjo:“ Pirmoje pusėje apyligiai žaidėme, nes pirmoje pusėje nesusigynėm, bet antroje pusėje aktyviau pradėjo gintis ir sustabdėm jų puolimą. Rungtynių pradžioje varžovų buvo lengvi taškai ir mes nesusikoncentravome, o antroje pusėje po jų pramestų žaidėm greitą puolimą ir rinkom lengvus taškus. Geriau pradėjom gintis. Išnaudojom mes jaunestį.“

Omega: Amandas Urkis – 29 tšk., Matas Sodonis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Povilas Liesis – 18 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Valiulis – 14 tšk., Mantas Zubavičius – 13 tšk.

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 32 tšk. (5 išpr. praž.), Almantas Sutkus – 21 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 10 tšk. (18 atk. kam.)

Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidusi „Vilmista“ įveikė „ASS & Endress H“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:53 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus (2016 vasario 05 d., penktadienis, 23:08 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Kietoje kovoje stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:26 val.)