Vieningas Kaunas vs Laipsniai (97:93)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 09 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Atkaklioje ir pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje sunki „Vieningas Kaunas“ komandos pergalė prieš „Laipsnius“

2015 spalio 10 d., Šeštadienis, 00:08 val., peržiūros: 1070

Spalio 9-ąją dieną, penktadienį, „Kauno Energijos“ salėje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ B pogrupio dvikova tarp namuose žaidusios „Vieningas Kaunas“ komandos ir svečių „Laipsnių“. Ši dvikova turėjo nulemti, kuri komanda grupėje užims antrąją vietą ir toliau tęs kovą dėl „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“,o kuri komanda tęs kovą „Iššūkio taurėje“.

Rungtynių pradžia buvo apylygė, į priekį išsiverždavo tai viena, tai kita ekipa, tačiau paskutines keturias ketvirčio minutes spurtuodami 11:1 laimėjo rungtynių šeimininkai, kėlinį pabaigę turėdami devynių taškų persvarą 20:11.

Antrasis kėlinukas prasidėjo rezultatyviausio rungtynių žaidėjo A. Jurkšaičio („Laipsniai“) benefisu, ko pasekoje, per kelias minutes rezultatas tapo lygus. Vėliau kova vyko taškas į tašką, tačiau ketvirčio pabaigoje šaltakraujiškiau sužaidė „Vieningas Kaunas“ ekipa, kuri išėjo ilsėtis į pertrauką turėdama keturių taškų persvarą 44:40.

Trečiasis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias, tačiau jame rungtynių kontrolę savo pusėje išlaikė „Vieningas Kaunas“ ekipa, pabaigdama ketvirtį dviem šūviais iš toli ir nutoldama 61:54.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkų ekipa laikė rungtynių vadžias savo pusėje, tačiau „Laipsnių“ komandos spurtas likus vienai minutei iki kėlinuko pabaigos leido persverti rungtynių rezultatą. Tada tritaškį smeigė „Vieningas Kaunas“ komandos žaidėjas A.Karla, tačiau kitoje atakoje „Laipsnių“ komandos kapitonas A.Jankevičius išlygino rezultatą. Paskutinė ataka priklausė aikštelės šeimininkams, tačiau paskutinėmis kėlinuko sekundėmis atliktas P. Digrio tritaškis metimas buvo netaiklus, taip pasiųsdamas komandas žaisti pratęsimo.

Pratęsime, vedini naudingiausio komandos žaidėjo B. Steponavičiaus, savo persvarą įrodė „Vieningas Kaunas“ komanda, taip iškovodama antrąją vietą grupėje ir kelialapį į „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ ketvirtfinalį.

Vieningas Kaunas: Benas Steponavičius – 26 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Šapalas – 17 tšk., Arnoldas Karla – 16 tšk., Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Edgaras Kemežys – 10 tšk.

Laipsniai: Aurimas Jurkšaitis – 28 tšk. (12 atk. kam., 10 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Vytautas Kereišius – 27 tšk. (12 atk. kam.), Artūras Jankevičius – 16 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Saulius Banaitis – 10 tšk. (10 atk. kam.), Martynas Galginas – 10 tšk.

„Vieningas Kaunas“ treneris V. Vaitkevičius po rungtynių kalbėjo, kad „komanda rungtynėse galėjo ir labiau pasistengti, o pergalę lėmė didesnis susikaupimas pabaigoje“. Kalbėdamas apie komandos tikslus turnyre, treneris nedaugžodžiavo ir nurodė, jog komandos tikslas yra laimėti medalius.

Atkaklios kovos atomazgoje ‒ pirmoji „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 rugsėjo 29 d., antradienis, 22:14 val.)Tomo Kepežinsko vedama LSK „Technoera“ perlipo „Laipsnių“ barjerą (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)„Kauno Aerouostas“ po didžiosios pertraukos neutralizavo „Vieningą Kauną“ (2015 spalio 12 d., pirmadienis, 22:29 val.)Rungtynių tiesiojoje viršų paėmė „Hidraulinių Sistemų“ patirtis (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Sunkiai taškus rinkę „Senukai“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Laipsniai“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 spalio 07 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Laipsniai“ paliko „Green Death“ be pergalių (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 20:58 val.)