Skroblų alėja vs Kauno Rami (88:77)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 20:24 val., peržiūros: 456

Trečiadienį, lapkričio 10 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp D pogrupio komandų – „Skroblų alėja“ (0-0) bei „Kauno Rami“ (1-0).

Pirmajame kėlinyje Skroblų alėja“ ekipą į priekį vedė I.Matulaitis, per pirmąsias dešimt minučių pelnęs 12 taškų, kas leido jo atstovaujamai ekipai pasibaigus kėliniui pirmauti dviženkle persvara 31:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po Š. Bernatavičiaus tolimo metimo „Kauno Rami“ priartėjo iki penkių taškų. Sunkiai puolime taškus rinkę (per šį kėlinį pelnė vos 9 taškus) šeimininkai visgi išlaikė trapią persvarą ir įpusėjus susitikimui pirmavo 40:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje Skroblų alėja“ iškart spurtavo ir nutolo 51:36. Šeimininkai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, o po trijų kėlinių buvo priekyje 67:47.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno Rami“ į priekį tempė Š.Petraitis, kurio rezultatyvus žaidimas leido kiek apmažinti skirtumą. Galutinis susitikimo rezultatas 88:77 (31:21, 9:13, 27:13, 21:30).

8 taškai

O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)Puikiai iš toli atakavusi „Skroblų alėja“ išsiveržė serijoje prieš KM „Žalgiris“ 2005 į priekį (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)II lygos didžiosios taurės aštunfinalyje: „Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“-Bonauto.lt. (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)