DARBAS vs LSU - VERSLAS VERSLUI (60:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

LSU Verslas verslui lengvai susitvarkė su Darbu

2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 23:28 val., peržiūros: 2862

2012 – 01 – 30 dieną, C lygos rungtynėse, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje susitiko Darbas (šeimininkai) ir LSU Verslas Verslui (svečiai). Visas rungtynes dominavę ir su kiekvienu kėliniu vis tolę laimėjo svečiai rezultatu – 80:60 (18:11, 20:16, 21:9, 21:24).

Rungtynės prasidėjo M.Špoko dvitaškiu, į kurį lygiai tokios pat vertės metimu atsakė Tomas Pileckas. Dar po du taškus komandoms pelnė Gediminas Ratkevičius ir Mindaugas Domarkas ir rezultatas – 4:4. Du baudos metimus prametė M.Špokas, o LSU ekipa surinko aštuonis taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 4:12. Tritaškį pataikė tas pats M.Špokas, o penkiais taškais atsakė LSU ir svečiai jau priekyje 7:17. Iki ketvirčio pabaigos Darbas kiek sumažino atsilikimą ir po pirmo ketvirčio – 11:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar keturis taškus surinko Tomas Pileckas ir skirtumas vėl dviženklis – 13:24. Du taškus pelnė Vytautas Mačys, o dar šešis surinko svečiai ir skirtumas jau penkiolika taškų – 15:30. Tas pats V.Mačys pelnė dar du taškus su pražanga ir kiek sumažino skirtumą. Du taškus pelnė T.Pileckas, o penkiais atsakė šeimininkai ir skirtumas vėl vienženklis – 23:32. Abi baudas pataikė T.Pileckas, o viena iš dviejų atsakė M.Špokas ir skirtumas dešimt taškų. Iki ketvirčio pabaigos LSU ekipa skirtumą padidino tašku ir po dviejų ketvirčių – 27:38.

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais, į kuriuos tritaškiu atsakė Augustas Šlimas. Tuomet sekė šešių minučių atkarpa, kurią svečiai laimėjo 16:3 ir padidino pranašumą iki 23 taškų – 34:57. Du baudos metimus iš keturių pataikė šeimininkai, dviem iš dviejų atsakė svečiai ir po trijų ketvirčių – 36:59 priekyje LSU Verslas Verslui.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo G.Timofejevo tritaškiu, į kurį devyniais taškais atsakė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki septyniolikos – 45:62. Keturis taškus iš eilės surinko Tomas Pileckas, o dviem atsakė Deividas Plerpa ir skirtumas devyniolika taškų. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar aštuonis pridėjo LSU ir jie pirmauja daugiau nei užtikrintai – 49:76. Vienuolika taškų paeiliui sumetė Darbas ir sumažino skirtumą iki šešiolikos, o kėlinį keturiais taškais užbaigė Verslas Verslui ir galutinis rezultatas – 60:80.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Tomas Pileckas (27, 21 naud. bal., 7 išpr. pr.), Augustas Šlimas (11, 16 naud. bal., 12 atk. kam.), Mindaugas Domarkas (10), Laimonas Eglinskas (10, 16 naud. bal., 10 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Mindaugas Špokas (20, 9 naud. bal.,), Gediminas Ratkevičius (16, 12 naud. bal., 5 išpr. pr.), Vytautas Mačys (13, 11 naud. bal.) taškų.

"LSU - Verslas verslui" įveikė "Green Death" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)"LSU - Verslas Verslui" nepersistengdami sutriuškino BC "Ambi" (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)LSU Verslas verslui palaužė Baltic Transline (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:01 val.)"LSU - Verslas Verslui" įrodė savo pranašumą prieš "ASU" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 22:45 val.)"LSU - Verslas Verslui" išsikovojo vietą aštuntfinalyje (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" komanda tik rungtynių pabaigoje palaužė "Korys" ekipą (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:46 val.)"LSU - Verslas Verslui" po pratęsimo nusileido "Akademijai" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:17 val.)"LSU - Verslas Verslui" išvykoje "nukalė" ASU krepšininkus (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:04 val.)"LSU - Verslas Verslui" vos išnešė sveiką kailį iš "Kauno NTI - PN" valdų (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)