BC STUDENTAI vs ŠERNAI & ŽAIDIMŲ BAZĖ (50:74)"Laikinoji sostinė 2012" Mažoji taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Šernai & Žaidimų bazė" sutriuškino BC"Studentų" ekipą

2012 gegužės 20 d., Sekmadienis, 23:06 val., peržiūros: 2207

Sekmadienį, gegužės 20 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko KKL 'Laikinoji sostinė 2012" Mažosios taurės turnyras, kuriame susitiko BC"Studentai" (šeimininkai) ir "Šernai & Žaidimų bazė" (svečiai). Jau pirmajame ketvirtyje svečiai pabėgo nuo varžovų. Su kiekvienu kėlinuku "Šernų & Žaidimų bazės" pranašumas augo, o šeimininkams niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo. Nesunkią pergalę šventė "Šernų & Žaidimų bazės" komanda rezultatu - 50:74.

Rungtynėms prasidėjus ekipos apsikeitė taikliomis atakomis, tačiau svečiai sugebėjo laimėti atkarpą net 16:2 ir tai leido jiems nuo varžovų atitrūkti 14 taškų skirtumu ( 6:20). Šeimininkų puolimas atsigavo ir jiems pavyko apmažinti skirtumą iki 11 taškų, bet D.Valatkevičiaus penkti taškai pelnyti be atsako leido atstatyti 16 taškų pranašumą (11:27). Paskutinę ataką Š.Labenskui pavyko tolimu tritaškių metimu sušvelninti skirtumą iki 13 taškų. Rezultatas – 14:27.

Prasidėjus antram kėlinukui svečiai pavyko vėl padidinti pranašumą iki 16 taškų, bet BC "Studentai" laimėjo atkarpą 5:0 ir sušvelnino rezultatą iki 11 taškų. Toliau ekipos apsikeitė sėkimgomis atakomis. Likus žaisti tris minutes svečiai laimėjo atkarpą 6:0 ir padidino savo pranašumą iki 17 taškų. Rezultatas po antro kėlinuko – 24:41.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą tik vienu tašku, o svečiai pataikę keletą greitų atakų atitolo nuo varžovų 20 taškų ( 29:49). BC"Studentai" turėjo šansų sumažinti skirtumą, tačiau visi baudos metimai skriejo pro šalį. Tik paskutinę ataką šeimininkams pavyko realizuoti viena baudą ir smažino skirtumą vienu tašku, rezultatas – 35:54.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus svečiai nieko nelaukę spurtavo atkarpą 7:0 ir pranašumas išaugo iki 24 taškų ( 37:61). M.Maco tolimas tritaškis metimas leido sušvelninti skirtumą iki 21 taško, bet svečiai vėl pademonstravo gerą puolimą ir laimėjo atkarpą 7:0, kur savo pranašumą padidino iki 28 taškų. Likus žaisti keturias minutes šeimininkai taškus rinko tik baudos metimais, šį kartą jie buvo visi taiklūs ir tai leido jiems sumažinti skirtumą iki 24 taškų, tačiau pergalę šventė "Šernai & Žaidimų bazės" ekipa rezultatu – 50:74.

Po laimėtų rungtynių "Šernų & Žaidimų bazės" ekipos treneris, A.Lapinskas, kalbėjo:"Šiandien daug žmonių buvo, norėjom visiems leisti pasižaisti. Nesunkios varžybos buvo. Pavyko pabėgti pirmame kėlinukyje ir išlaikėm pranašumą iki galo."

Po pralaimėtų rungtynių BC"Studentų" komandos treneris, A.Čiužas, teigė:"Varžovai stipresni buvo. Pabėgo jau pirmame kėlinyje ir nepavyko prisivyti."

BC"Studentai": Š.Labenskas ( 14tšk.), M.Macas ( 8tšk.), T.Žvaliauskas ( 6tšk.)

"Šernai & Žaidimų bazė": D.Bartkus ( 16tšk.), D.Valatkevičius ir T.Valatkevius pridėjo po 11 taškų.

"Šernai & Žaidimų bazė" nesunkiai nugalėjo "Kauno rami" ekipą (2012 gegužės 12 d., šeštadienis, 19:16 val.)"Šernai & Žaidimų Bazė" rungtynių pabaigoje įveikė "Kauno Rami" komandą (2012 gegužės 31 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Remza & Irmco“ per kėlinį palaužė „BC Studentai“ ekipą (2012 gegužės 22 d., antradienis, 22:39 val.)"Kauno Rami" pasismagino su BC "Studentais" (2012 gegužės 27 d., sekmadienis, 22:59 val.)"Remza & Irmco" neatsilaikė prieš "Šernus & Žaidimų Bazę" (2012 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)"SLKALDK Akademija" užtikrintai žengė į finalą (2012 birželio 04 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Kaunas" iškovojo trečią vietą "Laikinosios sostinės 2012" Mažojoje taurėje (2012 birželio 06 d., trečiadienis, 22:08 val.)