Senukai vs Kautra & Mesoderma – DB (68:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale

2014 lapkričio 20 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 1160

Ketvirtadienį, lapkričio 20 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių A pogrupio rungtynės, tarp vietos "Senukų" ir svečių "Kautros & Mesodermos – DB" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė aikštės šeimininkai ir įgijo nedidelį pranašumą, tačiau vėliau, per antrą ir trečią kėlinius žymiai rezultatyviau žaidę svečių krepšininkai susikrovė keturiolikos taškų pranašumą. Paskutinėje rungtynių dalyje "Senukai" dar bandė reabilituotis, tačiau nesėkmingai, ko pasekoje pergalę pasiekė "Kautra & Mesoderma – DB". 68:78 (20:17, 12:26, 17:20, 19:15).

Pirmosiomis susitikimo minutėmis abi komandos gana vangiai rinko taškus, todėl skirtumas tarp jų žymiai nešokinėjo, tačiau kiek vėliau, ledus pralaužę svečių krepšininkai spurtavo ir įgijo septynių taškų pranašumą, bet nusileisti neketinę "Seunukų" ekipos žaidėjai atsakė į tai dešimčia taškų iš eilės, kurių dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo trijų taškų pranašumą. 20:17.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir vėl vangiai rinko taškus, tačiau kiek vėliau puikų greitą puolimą bei susižaidimą pademonstravusi "Kautra & Mesoderma – DB" išsiveržė į priekį septynių taškų skirtumu. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios abi ekipos žaidė panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau šiek tiek geriau sužaidę svečiai įgijo dviženklę persvarą. 32:43.

Po ilgosios pertraukos iškart spurtavę šeimininkai sugebėjo ištirpdyti savo deficitą iki keturių taškų, tačiau taip lengvai iššvaistyti persvaros neketinę svečiai, po kelių sėkmingų išpuolių, ir vėl atitrūko. Vis tik atkakliai ir toliau mėginę pasivyti "Senukai" sekė varžovams įkandin, tačiau šie, pačioje trečiojo kėlinuko pabaigoje pelnė dar šešis taškus be jokio atsako ir atitrūko jau keturiolikos taškų persvara. 49:63.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje "Senukai" dar kartą sužaidė kelias sėkmingas atakas iš eilės ir šiek tiek sumažino deficitą, o dar šiek tiek vėliau, spausdami varžovus po visą aikštelę, perėmę kelis svarbius kamuolius sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą ir sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau svečių krepšininkai susiėmė pačiu laiku ir sugebėję atsilaikyti šventė pergalę rezultatu 68:78.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tadas Vaitkūnas trumpai pasakė, kad džiaugiasi pergale, kurios pagrindine priežastimi įvardijo puikų Martyno Kenstavičiaus žaidimą.

"Senukai": Simanas Karalius – 21 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 17 tšk., Audrius Dedela – 13 tšk.

"Kautra & Mesoderma – DB": Mantas Karauskas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Jonas Grigaras – 17 tšk., Paulius Grėbliūnas – 15 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Kenstavičius – 10 tšk.

„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ susitvarkė su lygos debiutantais (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Baubilas“ antrą etapą pradėjo pergale (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:24 val.)