SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS vs SPARTA (79:65)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno Milikonių vidurinė mokykla. Baltijos g. 30, Kaunas

Nervingose rungtynėse pergalę šventė "Sporto fėja & internetas visiems"

2012 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 23:19 val., peržiūros: 2536

Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio "C" lygos "Topsport" pirmenybių J pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Sporto fėjos & internetas visiems" (šeimininkai) ir "Spartos" (svečiai) komandos. Nervingose ir labai atkakliose rungtynėse protingiau ketvirtąjį kėlinį sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 79:65 (18:17; 15:17; 23:18; 23:13). Iškovoję trečiąją pergalę ir turintys tris pralaimėjimus "Sporto fėja & internetas visiems" komanda užima 4-ąją pogrupio vietą, o pralaimėjusi "Spartos" komanda patyrė antrąją nesėkmę ir turėdami penkias pergales užima 2-ąją vietą.

Pirmąjį kėlinį taikliu dvitaškiu metimu pradeda svečių ekipos žaidėjas Marius Narvydas, 0:2. Šeimininkai Gražvydo Davidavičiaus ir Mato Narbuto pastangų dėka laimi sekančių akarpą 9:2 ir pirmauja 9:4. Svečių ekipa surengia dvi sėkmingas atakas ir sušvelnina rezultatą iki minimumo, 9:8. Kėlinio antroje pusėje, po taiklaus šeimininkų ekipos žaidėjo Jono Janickio dvitaškio įgyja 7 taškų persvarą, 16:9. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidžia svečiai, sušvelnindami atsilikimą iki minimumo 18:17.

Antrąjį kėlinį puikiai pradeda "Sporto fėja & internetas visiems" ekipa, jie pelno 5 taškus be atsako ir pirmauja 23:17. Po keturių iš eilės puikiai šiose runtynėse rungtyniavusio šeimininkų ekipos vidurio puolėjo Gražvydo Davidavičiaus taškų "Sporto fėja & internetas visiems" įgyja 7 taškų persvarą, 27:20. Antroji kėlinio pusė priklauso "Spartos" ekipai. Jie laimi antrąją kėlinio pusę rezultatu 6:14 ir po dviejų kėlinių įsiveržia į priekį 33:34.

Trečiąjį kėlinuką vėl sėkmingiau pradeda šeimininkų ekipa, laimi sausą atkarpą 6:0 ir pirmauja rezultatu 39:34. Kėlinio viduryje, po dar vienos sėkmingai sužaistos šeimininkų ekipos atkarpos, "Sporto fėja & internetas visiems" ekipa pirmauja 48:40. Trečiojo kėlinio pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidžia svečių ekipa ir po trijų kėlinių atsilikinėja 4 taškais 56:52. Šią atkarpą gerai sužaidžia ekipos įžaidėjas Arūnas Šunskis ir Giedrius Prabulis, pelnę atitinkamai 5 ir 4 taškus.

Paskutiniajame kėlinyje atkakli kova vyko iki kėlinio vidurio, po taiklaus Renato Dabašinsko dvitaškio svečių ekipa sušvelnina atsilikimą iki 5 taškų, 67:62. Antroji kėlinio pusė priklauso šeimininkų ekipai, kurie žaidžia ramiau, nesikarščiuoja. Svečių ekipos įžaidėjas po netaiklaus metimo reiškia nepasitenkinimą rungtynių teisėju ir užsidirba techninę pražangą. Rungtynes taikliu dvitaškiu su pražanga ir taikliu baudos metimu užbaigia šeimininkų ekipos žaidėjas Audrius Bartusevičius. Rungtynes rezultatu 79:65 laimi šeimininkų ekipa.

"Sporto fėja & internetas visiems" komandoje išsiskyrė Gražvydas Davidavičius (22 tšk. 11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Matas Narbutas (14 tšk. 4 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vaidas Babrauskas (12 tšk. 4 išpr. praž.).

"Spartos" ekipoje pasižymėjo Giedrius Prabulis (20 tšk. 11 atk. kam.), Antanas Kilas (20 tšk. 7 atk. kam., 4 išpr. praž., 4 rez. perd.), Arūnas Šunskis (12 tšk. 8 atk. kam., 7 iųpr. praž., 6 rez. perd.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Gražvydas Davidavičius sakė :"Laimėjom ir tiek. Varom krepšinį žiūrėti."

Pralaimėjusios ekipos treneris Šarūnas Sobolis šnekėjo: "Atrodo buvo ganėtinai nervingos rungtynės ir varžovai geriau atlaikė nervinę įtampą kas lėmė jų taiklesnius metimus."

Įdomiose ir permainingose rungtynėse pergalę šventė "Spartos" ekipa (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:24 val.)"Vilniaus universitetas KHF" neatsilaikė prieš "Sporto fėja & internetas visiems" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 01:16 val.)Farada po atkaklios rungtynių pabaigos pranoko Sporto Fėją & Internetas Visiems (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 00:15 val.)BC "Rykliai" palaužė "Sporto Fėja & Internetą Visiems" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)Įtemptose ir banguotose varžybose pergalę šventė Topo centras & SK Mattas" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 01:48 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 18:06 val.)Sėkmingos antrosios rungtynių pusės dėka, pergalę iškovojo "Spartos" vyrai (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:54 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę šventė "Spartos" komanda (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:19 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "ISM" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 19:24 val.)"Sporto fėja & Internetas visiems" nesunkiai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)