Chemcentras vs LESTO (80:43)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“

2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 23:09 val., peržiūros: 1362

Trečiadienį (01.15) VDU Rasos gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės dvikova, tarp vietos "Chemcentro" ir "Lesto". Lengvą pergalę pasiekė "Chemcentro" vyrai, kurie nugalėjo varžovus – 80:43 (26:11, 21:16, 21:5, 12:11).

Jau pirmajame kėlinyje išryškėjo šeimininkų pranašumas, kurie nokautavo varžovus ir įgijo 17 taškų persvarą (20:3). Visgi, antroje kėlinuko pusėje varžovai pradėjo rinkti taškus, tačiau skirtumą sumažino tik nežymiai – 26:11.

Antrajame kėlinyje "Lesto" pataikė porą tritaškių ir priartėjo iki 13 taškų, tačiau "Chemcentras" atsakė dviem taikliais V.Palaikio tritaškiai ir skirtumas išaugo iki 19 taškų. Visgi, Tomas Jonkus, "Chemcentro" ekipos treneris, stengėsi iš žaidėjų išspausti maksimumą ir kuomet "Lesto" pagerino puolimą, nors skirtumas ir nemažėjo bei buvo arti 20 taškų, paprašė minutės pertraukėlės tam, kad sustyguotų sušlubavusią gynybą. Visgi to padaryti nepavyko ir prireikė dar vienos minutės pertraukėlės. Šiame kėlinyje "Lesto" pelnė daugiausiai taškų (16), tačiau skirtumas vistiek padidėjo, nes varžovų gynyba taip pat neblizgėjo. Po dviejų kėlinių šeimininkai priekyje – 47:27.

Po ilgosios pertraukos T.Jonkui regis pavyko išsspausti tą maksimumą, kurio jis siekė antrajame kėlinyje ir "Lesto" pelnė tik penktis taškus. Jau kėlinio pradžioje "Chemcentras" padidino skirtumą iki 27 taškų (27:54). Dar vėliau skirtumas išaugo iki 34 taškų. Nepadėjo, net ir "Lesto" paprašyta minutės pertraukėlė, o po trijų kėlinių skirtumas siekė jau 36 taškus – 32:68.

Paskutiniajame kėlinyje, kaip ir dažniausiai nutinka, kuomet vienos komandos persvara nebekelia abejonių, žaidimas išsilygino ir nei viena komanda labai ženkliai nepasigerino savo padėties. "Lesto" buvo priartėjusi iki 32 taškų, tačiau baigiantis rungtynėms "Chemcentras" įgijo rekordinę 37 taškų persvarą ir laimėjo rungtynes – 43:80.

Chemcentras: Vaidas Palaikis – 25 tšk., Rokas Misevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Simonas Čižauskas – 11 tšk., Justas Eitmanavičius – 10 tšk.

LESTO: Linas Gasiūnas – 11 tšk., Saulius Jakutavičius – 10 tšk., Šarūnas Jurkšys – 8 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.)

Tomas Jonkus, "Chemcentro" ekipos strategas po pasiektos pergalės teigė: "Na visų pirma mus šios pergalės labai reikėjo, nes atrodo antrame etape varžovai silpnesni, bet iki pergalės vis kažko trūkdavo. Prieš tai rungtynėse labai netaikliai metėme tritaškius, kas neleido laimėti, šiose, viskas apsivertė. Pataikėm laisvus metimus, gerai kovojome dėl atšokusių kamuolių, kas ir leido nugalėti šio vakaro rungtynėse. Aišku, susikalbėjimo tiek gynyboje, tiek puolime trūksta, bet dar turime laiko viską pataisyti ir atžaisti tai, ką praradome prieš tai pralaimėtose rungtynėse.

"Chemcentras" sutriuškino "LESTO" ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Chemcentras“ įspūdingai „sugrįžo“ į rungtynes ir laimėjo (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 23:36 val.)