Baltic Transline vs BC „Gazuotas pienas“ (78:69)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

BC ,,Gazuotas Pienas“ iššvaistė 18taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Baltic Transline“ ekipos pranašumą.

2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 00:56 val., peržiūros: 1086

Spalio 22-ąją , "Algirdo Stulginskio universitete" įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp "Baltic Transline" ( šeimininkai ) ir BC " Gazuotas Pienas" (svečiai) ekipų. Pirmoje rungtynių dalyje greitą žaidimo braižą pademonstravusi svečių ekipa tvirtai laikėsi priekyje,tačiau antroje – visiškai subirėjo,o tuo pasinaudoję šeimininkai nušvilpė iš po nosies varžovams pergalę. Galingai sužaidę lemiamą ketvirtį "Baltic Transline" šventė pergalę rezultatu 78:69 (14:24; 11:15; 25:17; 28:13)

Susitikimas prasidėjo "Gazuoto pieno" žaibiškais reidais po krepšiu ir tai leido jų ekipai atitolti 11:3. Šeimininkai atrodė pasimetę ir darė daugybę klaidų,kuriomis puikiai pasinaudojo Mantas Gasperavičius ir Mantas Stankevičius surinkę 8taškus iš eilės ir paidinę savo komandos pranašumą iki 12 (21:9). "Baltic Transline" ekipą gelbėjo tik tai,kad svečiai niekaip nesusitvarkė su pražangomis ir vien per šį kėlinį susirinko jų 7,todėl šeimininkai buvo dažnas svečias prie baudų metimo linijos. Pirmąjį kėlinį pienas laimėjo 24:14.

Nors antrasis ketvirtis nebebuvo toks rezultatyvus ir ekipų žaidime išryškėjo daug žaidybinio broko,tačiau "Gazuotas pienas" ir toliau didino savo pranašumą. Martynas Stonkus ir Rokas Maleckas surengė sėkmingą atkarpą 8:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 16 ( 37:21). Kėlinuko pabaigoje ekipos apsikeitė taikliais baudų metimais ir prieš didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo svečiams pirmaujant 39:25.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo 4 Manto Gasperavičiaus taškais ir skirtumas pasiekė aukščiausiąją ribą- 18( 43:25). Visgi tuomet šeimininkai atsibudo ir Aivaro Keršio bei Dariaus Kisieliaus inicijuoto spurto dėka kėlinio viduryje pradėjo alsuoti varžovams į nugarą (43:48). Svečiams pavyko sustabdyti varžovų spurtą,tačiau susigrąžinti turėtos persvaros neleido pagerėjusi šeimininkų gynyba po krepšiu. Ketvirčio gale Mantas Pocys ir Justinas Pileckas pelnė 5taškus ir leido savo ekipai po trijų kėlinių pirmauti 56:50.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai uždarė visus kelius savo krepšio link ir svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus individualiais veiksmais. Visgi Roko Malecko ir Manto Stankevičiaus tritaškiai padidino skirtumą iki 4 (65:61). Likus žaisti dvi minutes itin svarbų tritaškį smeigė Tomas Klimavičius ,kuris išlygino rungtynių rezultatą 69:69. Nuo tos akimirkos svečių puolimas visiškai sustojo,bandymas individualiai pelnyti taškus baigdavosi klaidomis arba pramestais metimais,o šaltu protu ir ramybe varžybų pabaigą sužaidę šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir šventė pergalę rezultatu 78:69.

Baltic Transline: Darius Kisielius – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Viršilas – 15 tšk. (9 išpr. praž.), Narūnas Čekaitis – 12 tšk., Tomas Klimavičius – 11 tšk., Aivaras Keršis – 10 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Rokas Maleckas – 17 tšk., Mantas Gasperavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Stankevičius – 9 tšk. (11 atk. kam.)

„Ragai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Baltic Transline“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 23:37 val.)Labai prastas taiklumas nesutrugdė pergalę pasiekti „Baltic Transline“ ekipai (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:11 val.)BC „Gazuotas pienas“ įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nušlavė „Žaliai ‒ Balti“ ekipą. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:21 val.)Po atkaklios kovos „Gazuotas pienas“ iškovojo pergalę prieš Birštono „Olimpo“ ekipą. (2014 spalio 25 d., šeštadienis, 19:21 val.)Nei vieno tritaškio nepataikę „Baltic Transline“, vis tiek pasiekė pergalę (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:27 val.)BC „Gazuotas Pienas“ išlygino serijos rezultatą palaužęs „Akademija“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:52 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepavargo rungtynėse su „New Team“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)BC „Gazuotas pienas“ gan lengvai nugalėjo A.S.K „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 13:45 val.)Po įtemptos kovos, „VU KHF“ palaužė „Baltic Transline“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:59 val.)